Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

Ima li neko predstavu koliko je koštao Box set od 7 CD-ova Atomskog skloništa, koji je u Sloveniji 2007. izašao pod imenom Ne cvikaj Generacijo i u kome se nalaze svi studijski albumi ove grupe.

TakoÄ‘e i koja bi bila realna cena polovnog i dobro oÄuvanog danas. Voleo bih da ga imam, ali mi Äovek traži, po mom sudu previÅ¡e, pa bih hteo da na osnovu vaÅ¡ih uvaženih miÅ¡ljenja zakljuÄim da li sam ja nerealan ili je on.

Link to comment
Share on other sites

Traži prevedeno u Evro oko 47 (ako platim Paypalom bice to 5500 din), sa sve poštarinom do Srbije. Ali ostavio je otvoren prostor za ponude, pa ponudih 40€.

Ovde je jedan komplet nedavno na Kupindou otisao za 4960 din (42€). Ovaj je u startu jeftiniji, ali postarina je oko 8€, pa u konaÄnom zbiru bude skuplji. Videćemo, možda se i naÄ‘emo negde.

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja sam tako razmiÅ¡ljao. Pride ovaj nije nov, ali je dobro oÄuvan. E sad izdanje je rasprodato koliko znam, nema da se nadje viÅ¡e sem polovno. Pojavi se sa vremena na vreme poneki primerak, pa treba Äekati zgodnu priliku. Sve ovo sam uzimao u obzir kad sam razmiÅ¡ljao. Al' nije zgoreg konsultivati se dodatno.

p.s. sad videh da svih 7 cd-a iz Box-a (digital remaster 2007.) mogu da se kupe kod izdavaÄa, samo zasebno. I novo bude ispod 50€. Utoliko pre je moja ponuda bila realna, možda i prevelika. Vrlo važno da li imaju i jos jednu kutijicu pride u koju stanu.

p.p.s. pardon, greška, mogu da se kupe kao digital, pretpostavljam zapis istih, pa da režeš sam ili puštaš sa kompa.

Link to comment
Share on other sites

E sad pdv i na polovne stvari?

Uređaji koje sam do sada pazario na Ebay-u stizali su mi u Italiju uglavnom, pa unutar EU nema nikakvih dodatnih plaćanja. Na ovdašnju adresu mi je stigla samo jedna pošiljka iz Varšave, tranzistori neki, novi i nikakav pdv mi niko nije naplatio. Doduše nisu bili skupi, 10-ak Evra, al' svejedno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga platio bukvalno na svaku stvar koju sam porucio, od gaca do ploca, da tako kazem ;) Sve to otkako je uveden Paypal, dotle nikad nista dokle god je paket bio ispod 50 eura...

Potpuno isti sluÄaj kod mene. Od kako smo dobili PP, obavezno mi naplate PDV. Uvek su bile used records u paketima.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...