Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 18. 5. 2023. at 14:19, paja959 said:

https://ecmrecords.com/product/saudades-nana-vasconcelos/

msm da nece biti tesko da nadsvira RTB izdanje ;)

https://ecmrecords.com/product/at-first-light-ralph-towner/

ke vidime kad stignu,sta ce se izroditi od njih :beer

prihajali ...kao sto se prica,Luminessence serija LP-i su pakovani,da se sama ploca nalazi u savijenom omotu...oprezno kod otvaranja....Saudades svira 3000 milja bolje no RTB izdanje...:xmas

IMG_5228.JPG

IMG_5229.JPG

Link to comment
Share on other sites

Koliko god vam ertebejka dobro zvucala zamenu za strano izdanje covek kad je u prilici treba da uradi. Ja sam ih cesto pravdao, mislio da je sa dzezom na RTB bolja situacija... medjutim te ploče su jedan krš. Koju god sam zamenio video sam koliko sam godinama u zabludi da nečemu valjaju bio. Nije sustina u boljem zvuku, nisam cistunac i mnogo toga slusam sa bas loše uradjenim zvukom, vec koliko muzike je moguce da sa ploča nestane.

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, Parton said:

datum izlaska jun 2023...ali muke tek slede jer u ovoj kolekciji planiraju da objave krš ploča pevačica iz tog doba...teško ću odoleti a novčanik se već buni....20230522_083702.jpg

Kakav je press, meni bas u korpi stoji onaj crveni best of . Sjajna je pevačica, ove nove na nju da se ugledaju malo... a i ti stari snimci sa tim fantastičnim mikrofonima su baš za audiofile. steta sto ih danas nema.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na putu su (preko pola sveta), dva US first press ocuvana LP dragulja iz cuvene '68.

Jedva sam ubedio prodavca da mi ih proda. 😂

Preslusao ih pre slanja, i predomislio se, kaze da je doziveo magiju slusajuci ih, i sada ne zeli da ih otudji... :banana 

image.thumb.jpeg.2ad00e23d2b6508539ddeb63a0dfd185.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...