Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

1 sat ranije, sondek said:

Odlican 5 mi je taj album

mda,msm da dosad nije izdat na LP,vec samo na CD i da je dostupan sa raznoraznih streamer opcija....sto je sigurno,killer za mnoge "audifiljisticke" sisteme oko poliritmije/PRaT-a...zivo me interesuje kako ce to da zvuci u LP formatu..RSD kao izdavac "who the fuck is Alice" je kod mene,ali nada umire zadnje,filatelija ne poznaje granice...B)

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, Dražo said:

Tnx @Fatherna tipu! Fenomenalno, sva 3 izdanja!

Moji direct to disk primerci su nabavljeni preko Duška Dragovića i dosta pucketaju zbog nesebičnih pozajmlhivanja u zadnih 40-50 godina, ali i dan danas u brazdi imaju svu pulpu i energiju potrbnu za uživanje i cupkanje noge. Uspeo sam da ih dosta dobro očistim novijim metodama, pa je zvuk dosta isplivao na površinu. Ipak u pauzama između pesama se čuje danak drugarstva i druženja sa gramofonima svih ovih godina.

Želim ti dugo uživanje u zaista najprirodnijim snimcima tog doba i jedne specifične produkcijske ere.

:cheers

Link to comment
Share on other sites

@FatherOglasivaci/prodavci za ove moje primerke kazu VG+, videcemo sta ce stici. Nadam se da zaista jeste tako.

Slazem se sa pulpom, energijom i cupkanjem :), i dodao bih jos i Sa Drine vedrine :)

Evo vrti se od juce play lista sa Qobuza (sva tri izdanja), i uopste ne pomisljam da pustim nesto drugo, bez problema sljakam, i uporedo piskaram po forumu, kuvam rucak... Iako me klima zeza, pa se topim na 28 stepeni, a ledja katastrofa...  Magicni albumi, nema sta.

Hvala na zeljama! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...