Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Za sve nas koji nikada nismo uspeli da kompletiramo diskografiju YU Grupe:
130855995_10218081898507743_2966426032945811925_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4MUZ9qIcRIkAX9mnIdZ&_nc_ht=scontent.fbeg4-1.fna&oh=0baa38e964642f8824b6ad543c68cd91&oe=5FFA73D3

Ja sam kupio isto i uzasno sam razocaran. Idem danas da reklamiram i zamenim ili vratim.
Nekoliko albuma imaju pozadinski sum i pucketanje do te mere da nisu slusljivi. Kvalitet stampe CD je uzasan. Jedna velika bruka za PGP i Croatia records sto su dozvolili da se ovakav jubilni set, ovakve grupe prodaje u ovako niskom kvalitetu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

On 26.12.2020. at 15:59, nackom said:

Ja sam kupio isto i uzasno sam razocaran. Idem danas da reklamiram i zamenim ili vratim.
Nekoliko albuma imaju pozadinski sum i pucketanje do te mere da nisu slusljivi. Kvalitet stampe CD je uzasan. Jedna velika bruka za PGP i Croatia records sto su dozvolili da se ovakav jubilni set, ovakve grupe prodaje u ovako niskom kvalitetu.

Ja sam ih preslušao sve i nisam imao nikakav problem ni sa jednim diskom. Naprotiv, veoma sam zadovoljan kvalitetom izrade i kvalitetom zvuka - remastera, jel. MIslim da je do tvog primerka, ali se slažem da je bruka da i jedan primerak bude faličan i da moramo da se cimamo sa zamenom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 26.12.2020. at 15:59, nackom said:


Ja sam kupio isto i uzasno sam razocaran. Idem danas da reklamiram i zamenim ili vratim.
Nekoliko albuma imaju pozadinski sum i pucketanje do te mere da nisu slusljivi. Kvalitet stampe CD je uzasan. Jedna velika bruka za PGP i Croatia records sto su dozvolili da se ovakav jubilni set, ovakve grupe prodaje u ovako niskom kvalitetu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako nije tajna,ge si kupio,  ja bih narucio kod Mascom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
24 minuta ranije, Spachek said:

Moj ubod od pre neki dan

Albert Collins-nemacki pres
Santana-holandski4fa66b9c25504ee74ec395165d277c2d.jpg

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Fin ulov.Obozavam Santanu.Nebi ziv ostao da nisam otisao na njegov koncert.Na kraju odem i prodam karte tapkarosima ...nasli mesto na travnjaku van ogradjenog placenog dela na Kalemegdanu odakle se bolje i cuje i vidi....a i atmosfera bila prava vudstok.Od dve karte ostalo love za 10 ploca :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...