Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

Brutalno.Mikrofoni od 6000$ ,do 500 nasnimavanja,opasan hifi freak žeMska...pisao sam već na tu temu kad sam uzeo tu ploču.Najbolje od svega sto joj je muzika dobra,a stil autentican...volim da spojim par albuma.Taaj vinil je baš dobar

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

To je onaj lik sto ima puno novih vinila na berzi.Meni je rekao da su mu u BGD ploce u nekom kaficu,mozda se promenula situacija,ali redovno salje mailom ponudu pa moze da se poruci.Najbolje da mu se prijavis na mail listu i porucujes obzirom da nisi u BGD

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, somborjazz said:

Sjajno! Gde si ga iskopao? Ploca?

Ako se odnosi na moj post, dobio sam ga na poklon iz Švedske. (tako da ne znam koliko je plaćen).

Izbor je bio moj, a u pitanju je CD. 

Na nemačkom amazonu cena je bila 9 evra, a sada je 10.

https://www.amazon.de/Long-See-You-Charles-Lloyd/dp/B0185YNEIW/ref=sr_1_1?s=music&ie=UTF8&qid=1486030055&sr=1-1&keywords=charles+lloyd

Link to comment
Share on other sites

Resio sam nesto da zeni skratim muke oko rodjendanskog poklona pa da se pocastim sa Live from Pompeii.Malo zbunjuje sto se pojavljuje sa ogromnim razlikama u ceni od 50 do 100eur,pa i vise.Na discogsu kazu samo jedno izdanje.Najpovoljnije u Italiji,ali shipping 30eur do Svrbije,kazu sorry heavy item.Pominjani Rare waves to shipinguje iz UK za 4 funte,skidam kapu.

Elem,Da nema neko falš izdanje ?...malo mi sumnjive tolike razlike u ceni.

Link to comment
Share on other sites

Tako je, pustiću je da kupi nesto drugo i iznenadi me.Ima dana za Gilmore-a,doneće to neko od prijatelja iz inostranstva.Ne mogu da parazitima ostavim preko 50€ preko cene ploče.U ovom zatvoru od zemlje i na gramofonsku ploču treba da platiš carinu...deru te ceo život kao idiota,naplaćuju dimničarinu u zgradi sa radijatorima i na kraju ti kad odeš na onaj svet rasprodaju delove...sve po zakonu.

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, Тодор НС said:

Ako se odnosi na moj post, dobio sam ga na poklon iz Švedske. (tako da ne znam koliko je plaćen).

Izbor je bio moj, a u pitanju je CD. 

Na nemačkom amazonu cena je bila 9 evra, a sada je 10.

https://www.amazon.de/Long-See-You-Charles-Lloyd/dp/B0185YNEIW/ref=sr_1_1?s=music&ie=UTF8&qid=1486030055&sr=1-1&keywords=charles+lloyd

Da, ali ja bih plocu ;)bio drugar u NYC prosli mesec i ne uspe da je nadje. Propala Amerika!

@sondek, 

Nedavno vidjeh Pompeju kod nas Kupindo/kp za 50tak eura. Jel to onaj cetvorostruki?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, somborjazz said:

 

@sondek, 

Nedavno vidjeh Pompeju kod nas Kupindo/kp za 50tak eura. Jel to onaj cetvorostruki?

jes bio,vidi sa na googl pretrazi.otkupio ga verovatno preprodavac sad je cena simbolična 13.300 din. ...sto kažu stari ne treba biti alav,tek malo da pređe 100%

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odličan novi Byrne-ov album.Vinil press izvanredan,audiofilska produkcija u par numera.Vinil za svaku pohvalu,dodatak u vidu postera sa dodatnim informacijama, unutrasni šmekerski omot crn,sa neznim pirinčanim najlonom iznutra kao da je Mofi izdanje.Svaka preporuka...da je bar pola novih ploča takvih :thumbsup2

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_220px-David_Byrne_-_American_Utopia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...