Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

Ne vidim razlog da se pored sasvim dobre ponude originalnih jazz izdanja kod nas, na vinilu i to po cenama kakve su i negde napolju kupuju cd-ovi otisnuti na vinil.

Takođe ne vidim razlog da se pazari neregularno Kraftwerk izdanje. Ako postoji nezadovoljstvo 24bitnim remasterom i ako je prvo izdanje preskupo, postoji niz drugih izdanja koja su dostupna, sto ukljucuje i Jugotonovo.

Imam prvo nemacko izdanje Die Mensch Maschine, ali ja sam car.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li je neko možda kupio EKV-Iznad grada u izdanju Mascom Recordsa?

 

Ja sam dupli CD poruÄio joÅ¡ polovinom proÅ¡le nedelje (kada se pojavila reklama na "Gooda" sajtu), ali sam odmah dobio poruku da je u pitanju pretprodaja i da će tek 10. jula (sutra) poÄeti sa kontaktiranjem zainteresovanih kupaca oko potvrÄ‘ivanja porudžbine.

Pretpostavljam da bi to znaÄilo da će tek tokom sledeće nedelje poÄeti prodaja...

Link to comment
Share on other sites

Onda moram i ja da naruÄim CD.

 

Ako si iz Beograda, bolje se prvo prošetaj do "Vulkana" u Sremskoj.

JuÄe su nekoliko puta na radiju B92 (yucky.gif) priÄali o tome da će se dupli CD danas (petak) prvo kod njih pojaviti u prodaji.

Ako budeÅ¡ poruÄivao on-line, ÄekaćeÅ¡ minimum dva dana plus ćeÅ¡ platiti dodatnih 300 dinara za troÅ¡kove dostave.

Ja sam moju porudžbinu kod "Goode" otkazao i danas idem do Sremske da uštedim i vreme i pare... lalab.gif

Link to comment
Share on other sites

Zar nije kod Goode bila besplatna postarina?

 

Misliš konkretno za ovo izdanje ili uopšteno?

Ja sam do sada svaki put u proseku plaćao oko 300 dinara za troškove dostave PostExpress-om.

Mada, ne bi me zaÄudilo da, zbog marketinga, za EKV izdanje poÅ¡tarina bude o njihovom troÅ¡ku...

Link to comment
Share on other sites

Ako si iz Beograda, bolje se prvo prošetaj do "Vulkana" u Sremskoj.

JuÄe su nekoliko puta na radiju B92 (yucky.gif) priÄali o tome da će se dupli CD danas (petak) prvo kod njih pojaviti u prodaji.

Ako budeÅ¡ poruÄivao on-line, ÄekaćeÅ¡ minimum dva dana plus ćeÅ¡ platiti dodatnih 300 dinara za troÅ¡kove dostave.

Ja sam moju porudžbinu kod "Goode" otkazao i danas idem do Sremske da uštedim i vreme i pare... lalab.gif

Nisam iz Beograda ali sam iz najdalje beogradske opÅ¡tine tako da mi se ne isplati da dolazim liÄno :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.gooda.rs/index.php?content=texts&category=uslovi

6. DOSTAVA I PREUZIMANJE

Dostava na teritoriji Republike Srbije se obavlja putem Post Express-a. Cena dostave na teritoriji Republike Srbije je ukljuÄena u cenu proizvoda, tj. ona pada na teret Prodavca. Dostava van teritorije Republike Srbije se obavlja putem Post Export-a. Cena dostave van teritorije Republike Srbije pada na teret Kupca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poseta Jugovinilu, izdvajam Delaney & Bonnie On Tour With Eric Clapton

 

post-10033-0-99108000-1437425304_thumb.j

 

GrÄko izdanje, drugaÄiji omot, ali odliÄan zvuk. TakoÄ‘e sam naÅ¡ao italijansko izdanje Statusa, Whatever You Want. Ovo je prvi put da kod nas naletim na neko koje nije pgprtb. Italijanska izdanja nisu ne znam kako cenjena, ali zvuk na ovom je ipak bolji nego na pgp-ovom.

Link to comment
Share on other sites

Zoki...ha...

Å ta reći...ÄŒovek se ovim bavi zbog zarade, klasiÄan preprodavac.

Da ima dobar izbor, ima, bio sam par puta kod njega i "brljao" po kutijama u podrumu (jeftine ploÄe), ali gledao i one koje drži gore u stanu (skuplje), ima svaÅ¡ta.

Cene su mu jaÄe, a ono zbog Äega Äovek ima od mene plus je Å¡to nikada nije pokuÅ¡ao da me zezne, zna Å¡ta želim i tako se i postavlja (par puta sam krenuo da presluÅ¡am neki komad, samo mi je uzeo iz ruku i rekao da nije za mene, da je loÅ¡a).

Na kraju, stanuje u Rakovici, što mi je blizu, pa mogu uvek da skoknem i pogledam ponešto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...