Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

Imam braco PF- The Dark Side Of The Moon - 30th Anniversary Edition Vinyl (incl. stickers & posters), 2003, SHVL 804 (shvl 804 A pise na vinylu), placeno u Milanu 30 eur pre par godina, zvuk je egzemplaran.

60 PLN(cca 15 eura),Varsava :bounce..necu da kazem da je los,medj novijima je medju boljim,cist je snimak,al je plitak/supalj,bez krvi i mesa u usporedbi sa starim dobrim izdanjem iz GB,doduse za takav primerak treba odresiti kesu danas....

post-1799-128510996958_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako imaš viška javi! :bounce

Jeftinoća u toj Uniji, jbt. Kod nas je cca 25e :screwy

Kao sto sam vec napisao to nisu moji 8) ..ti japanci su bezobrazno skupi,proveri sad na ebay..DSOTM su oko 250 :D ..u Becu je to bilo oko 17-18 eura,ovde cena isto varira za to od 25-30 eura,tu je drustvo bezobrazno do j&ja u vecini slucajeva :D

Link to comment
Share on other sites

Raznovrsno.

Gotovo sve ove naslove sam nekada imao ali me 90-ih CD-manija odvela u prodaju ploÄa. Onda je sledilo (po)kajanje & nabavke vinila iznova.

Mislio sam da krenem s leva na desno, kako sam ih nekada vremenom nabavljao i sluÅ¡ao, ali 'random play' varijanta je bolje reÅ¡enje. Ovu Mingasovu ploÄu nisam nikada Äuo/imao i za nju ću gledati da naÄ‘em bolji trenutak nego Å¡to je to bilo u sluÄaju 'Mingus In Europe, Vol. 1' koja me tada nije privukla za neka Äešća presluÅ¡avanja.

post-4423-128511005915_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

PloÄa koja fali žapcu falila je i meni...sada uživam u pravljenju zazubica..

'ebiga, ja sam od nje dig'o ruke pre oko godinu-i-po dana, kada sam u "Evergreen Shop"-u nabasao na...

dakoverukenisumale1.jpg

dakoverukenisumale2.jpg

...a sve u nadi da će proraditi ona Marfijeva: "Ako ti nešto više nije potrebno, stalno će ti se nuditi"...

...'oće, sve se ubilo...

Vukašine, sada stvarno moraš da ćastiš!

P.S.: Jel' kod Borka kupljena...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...