Jump to content


PLAZMA PANASONIC 42PV70


herman

Recommended Posts

Ne znam zasto bi mu za to trebao servisni meni???

Mislim da RGB podesavanja imaju na svim iole modernijim plazama???

Ali ipak:

http://www.avforums.com/forums/showthre ... ght=42PV70

Open the front flap:

Hold down the V- Key while pressing "0" on the remote three times in quick succession

And hey presto the first service menu screen should pop up within a couple of seconds.

To exit I just turned off the TV then back on again, all previous settings were retained but then I did not alter anything, just checked the SW versions and hours etc.

Link to comment
Share on other sites

Samo obavezno prepisite pocetne vrednosti, za slucaj da nesto zeznete...

Inace, nije to bas tako jednostavno.

Moja preporuka je da vezete plazmu na racunar, skinete Nokia monitor test (v2.0 po mogucstvu) i koristite greyscale za stelovanje boje i dobijanje neutralne sive!

Link to comment
Share on other sites

Da znam to mi se jednom davno desilo sa sonijevim televizorom pa sam imao velike muke da ispravim gresku. A sad pitanje za C B , kada postupim po pravilima koje si mi ti napisao udjem u servisni meni ali samo dobijem podatke o softveru i radnim satima tj. staticni podaci. Ja ne mogu nista tu da izmenim. Da li je to u redu

Link to comment
Share on other sites

Da znam to mi se jednom davno desilo sa sonijevim televizorom pa sam imao velike muke da ispravim gresku. A sad pitanje za C B , kada postupim po pravilima koje si mi ti napisao udjem u servisni meni ali samo dobijem podatke o softveru i radnim satima tj. staticni podaci. Ja ne mogu nista tu da izmenim. Da li je to u redu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nazalost ta plazma je jednostavno takva, ima samo najprostija podesavanja.Ja sam je dugo cekao da se pojavi kod nas ali kad je stigla potpuno me je razocarala.Sto se tice servisnog menija ne bi ti preporucio da ako nisi iskusan sa tim bilo sta petljas jer mozes da upropastis fabricke settings-e.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

ja imam tu plazmu i nisam primetio da ima previse crvene, niti mi je iko drugi ko je vieo prigovorio na to... mozda je tvoja podesena tako...

drugi servisni meni (onaj za podesavanja) se pali tako sto se drzi isto to dugme V i pritisne 0 pet puta u ramzacima od po ~1sec...

To je meni u kome se vidi broj sati rada i mogu se podesavati razne stvari... nisam nista dirao jer je meni super podesena...

Poz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pardon što dižem ovako staru temu al zanima me jedna stvar u vezi ove plazme.

Je li moguće složit da se pri paljenju plazma automatski prebaci na neki drugi izlaz (npr. DVB-T ili satelitski receiver)?

Spominjali su se neki menii pa me zanima jel možda ima te opcije tamo negdje?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...