Jump to content

Recommended Posts

Posted

Kupio iz zezanja preko Temu neki interkonekt “YYaudio”, cena bila 2.300 dinara. Stigao danas, zamenio moj FTA audio od sto i kusur evra i ... šok. Ovo svira bolje i transparentnije ???. Na samom kablu je utisnuto Made in USA, a kinezi nalepili trake Made in China? Slušam već par sati, odlično!

460917654_10161810313482048_7592290171790465164_n.jpg

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posted

Уклопио се у систем боље или ти прија промена. Слушај неко време па врати стари кабл те упореди.

Posted
25 minuta ranije, gvlada said:

Уклопио се у систем боље или ти прија промена. Слушај неко време па врати стари кабл те упореди.

 

8 minuta ranije, ivanp said:

Dobro je. Nije odmah krenula pljuvačina. Pridružujem se Nixiju.

Možda se uklopio u sistem, ali na jednoj FB grupi o HiFi-ju čovek takođe kupio i oduševljen. Tako da meni ne smeta i pljuvačina, važno je da lepo zvuči. A neko reče da su to kablovi koje kinezi rade za Ortofon koji baš koštaju, ali da su rešili da se i oni malo omaste :)

 

460922881_3650690101910287_7448930281665627740_n.jpg

Posted
21 minuta ranije, popajp said:

p.s. Već trećeg dana nakon moje narudžbine, pisalo je da artikal više nije dostupan. 

Вероватно су имали само један комад у понуди!

Posted

Узмеш више па тестираш како боље звучи, обе жице на сигнал а ширм као маса или жица на сигнал, друга на масу а ширм са једне стране.

Posted

Na Temu ne mogu da ih nađem. Na Aliju ima i go i sa konektorima. Popaje, da li im je tesno da se priključe na pojačalo? Imao sam slične konektore od kojih sam morao da odustanem. Jednostavno su debeli i smetaju jedan drugom.

Ne verujem da ovo ima ikakve veze sa Ortofonom. Pišu Kinezi svašta po kablovima. Ima i Mekintoš, a čuven je i Van Den Hul. Kod poslednjeg nisu slagali jer su napisali Van Den HUI. Pa ko voli. Ne sumnjam da su kablovi dobri. Verovatno ću probati.

Posted
1 sat ranije, popajp said:

Meni je ovo bila samo zanimljiva igrarija i prežalio sam unapred 2.300 dinara, kad ono ... međutim. Meridian M20 + Denon DCD2560, idealno! I to za turu pića.

Шта пише на твојим? Јесу ортофон или неки други? Кад одшрафиш поклопац конектора, колико жица има, 2 или 4?

Posted
15 minuta ranije, ivanp said:

Kod poslednjeg nisu slagali jer su napisali Van Den HUI.

Baš neobično ime za Kineza. ? 

Obično su Alex, David, John, Louis i slično. Kratko da bude i zapadnjački da zvuči.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...