Jump to content


Hi-Files 18 u prodaji od srede (04. jul 2007.)


Ljuba

Recommended Posts

I ja mislim da sledeci test treba da bude test zvucnickih kablova. To je logican nastavak, ali ovog puta da kablovi budu u cenovniku. Stvarno je bezveze da tema broja nije zastupljena u cenovniku koji inace zauzima veliki deo prostora.

A sto se uopste radi test podnostojecih zvucnika kad u svakom broju imamo po neki takav zvucnik. Prosli put su bila cak 3, u ovom broju 2, ipak je malo preterano. A o kablovima, struji, DIY projektima, tjunerima, DAC-ovima vrlo malo ili ni rec. Sto se ne rade intervjui sa nasim konstruktorima ili neka istrazivanja u vezi prostora, rasporeda, okruzenja za uredjaje. Zatim, posete poznatim audiofilima bi bile veoma zanimljive, a tek novinarsko istrazivanje o planovima uvoznika, novim salonima, sajmovima, objasnjenjima zasto nekih proizvoda nema.

Ma ima tema i tema.

Znači ipak čitaš krišom? :thumbsup2:wink::)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Zli moderator

Wow... Moram da priznam... wow...

Mislim, covek stvarno lepo pise :lol:. Ja sam, evo da te malo nerviram, mislio da si previse blag kao urednik, ima clanaka kojima bi ja cele recenice izbacivao. Ovaj covek, mozda je malo cudan na forumu, ali kad sedne pa pise, onda ga napise... Stvarno, stilski po meri, uredno, precizno, bez suvisnih izjava, a opet jasno... Ma momak zna da PISE, nevezano za Hi-Fi, ili uopste tematiku...

Sreca moja je da autor koga ja cesto prozivam nije ovde moderator... Do sad bi mi sve postove obrisao :listen

Link to comment
Share on other sites

Wow... Moram da priznam... wow...

Mislim, covek stvarno lepo pise :lol:. Ja sam, evo da te malo nerviram, mislio da si previse blag kao urednik, ima clanaka kojima bi ja cele recenice izbacivao. Ovaj covek, mozda je malo cudan na forumu, ali kad sedne pa pise, onda ga napise... Stvarno, stilski po meri, uredno, precizno, bez suvisnih izjava, a opet jasno... Ma momak zna da PISE, nevezano za Hi-Fi, ili uopste tematiku...

Sreca moja je da autor koga ja cesto prozivam nije ovde moderator... Do sad bi mi sve postove obrisao :listen

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

off , i tako on nama lepo kaže da je blizanac , i meni sve jasno .

on , i tako ja ti kupim reviju i onako na brzinu prelistam i ....ARIJA .....i rez na 2700'i neÅ¡to i ja lepo zatvorim i ostavim .....bemtioćelisevećjednomnauÄitidasejedanzvuÄnikmožemaksimalnorezatinamestugdemuseakustiÄnafazaokrenena 30stepeniizvanoseivećsamjednomtonapisaoinevrediinećuviÅ¡e....i tako

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...