Jump to content


Vicevi


ninja

Recommended Posts

Ja sam samo dodao ono što je nauka davno publikovala, još dok internet nije postojao. Pošto sam uzeo hrvatski izraz, znači da sam preneo kako je to neki njihov časopis preneo. Tema je isto bila takvi muškarci i brza kola.

A za mene si ti jedan nadobudan lik. To su i drugi uočili mnogo puta, a pogotovo u onom tvom osionom stavu prema starom japancu programeru koji ima mentalnih problema. Tu si sve rekao o sebi.

Ujedno ti je komentar nedozreo.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, ivanp said:

Ma sinoć je Father bačio lakmus papir!:D Pero je komentariso kako će jedan da naskoči. Ja sam samo reko, o ne,............. biće ih više. Ma rusvaj! Obrisani postovi........................................:D

Prvo sam se samocenzurisao, ali kada mi je Stone tako lepo postavio postolje za "lakmus" :D morao sam da publikujem zadržavano...

Ipak prihvatam brisanje i ponizno se izvinjavam moderaciji.

Živi bili i u zdravlju proveli vikend.

:cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tek položili, krenuli u Sevojno na žurku, nekih 6 km od Užica, na pola puta peglica stane i neće dalje, nema snage, mi preguramo nekih kilometar kao da naspemo vodu u hladnjak :D, kod vode ukapiramo da nema vodeno hladjenje, preguramo još 2 km do ujaka od druga, on otvori pozadi i namesti kabl sa svećice, spao nam a mi veze nemamo. To su bili dani ... 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Vlajo said:

Tek položili, krenuli u Sevojno na žurku, nekih 6 km od Užica, na pola puta peglica stane i neće dalje, nema snage, mi preguramo nekih kilometar kao da naspemo vodu u hladnjak :D, kod vode ukapiramo da nema vodeno hladjenje, preguramo još 2 km do ujaka od druga, on otvori pozadi i namesti kabl sa svećice, spao nam a mi veze nemamo. To su bili dani ... 

Isto, sjurio je niz Gospodara Vucica, do Avia pumpe, a lik mi samo vrati kabl na mesto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...