Jump to content


Vicevi


ninja

Recommended Posts

ZaÅ¡to svi vozaÄi Yuga sigurno idu u raj?

-U paklu su već bili.

ZaÅ¡to vozaÄi Yuga nikad ne nose karte?

-Nikad neće stići tako daleko da bi zalutali.

ZaÅ¡to Yugo ima grejaÄe zadnjeg stakla?

-Da Vam se ne bi po zimi smrzle ruke dok ga gurate.

Å ta se nalazi na zadnje dve stranice Yugicevog uputstva za korisnike? (ovaj mi je omiljeni)

-Red vožnje gradskog autobusa.

Koja je razlika izmeÄ‘u vlasnika obiÄnog Yuga i sportskog?

-Vlasnik sportskog Yuga nosi Nike sprinterice.

Kako prepoznati sportski Yugo?

-Na kuki za prikolicu ima tenisku lopticu.

Kako se zovu koÄnice na Yugu?

-Dodatna oprema.

Å ta treba uÄiniti ako vam Yugo prokuva?

-Prestanite ga gurati i pustite ga da se odmori.

Kako se zove Yugo s pojasevima?

-Ruksak Yugo

Neki prodavaÄi korišćenih vozila skidaju kilometražu na satu da dokažu ljudima da auto vredi te novce, a oni koji prodaju Yuga baÅ¡ naprotiv, oni mu dodaju kilometražu da uvere kupce da stvarno moze preći toliko!

Yugo je dizajniran za 5 ljudi. Jedan da sedne na vozaÄko mestu, a ostalih 4 da ga guraju.

Svi ovi vicevi su se vec pojavljivali na ovom forumu ili na susednom i to vise puta. Ako hoces da dodas neki novi prvo procitaj od pocetka ceo podforum o vicevima pa onda pisi

Link to comment
Share on other sites

Svi ovi vicevi su se vec pojavljivali na ovom forumu ili na susednom i to vise puta. Ako hoces da dodas neki novi prvo procitaj od pocetka ceo podforum o vicevima pa onda pisi

Pretpostavljam da Vam je u opisu radnog mesta neka vrsta nadzora ili kontrole (kontrolor u GSPu, komunalni ili poreski inspektor,revizor...)Mada ovo boldovano ukazuje i na neke druge profesije i na deformacije koje prouzrokuju iste...

Topic je Vicevi.Bez tenzije.ProÄitaÅ¡,ako ti se dopada,nasmejeÅ¡ se,ako znaÅ¡ neki dopiÅ¡eÅ¡(ako hoćeÅ¡).Bez ikakve potrebe da se bude maliciozan i neprijatan...

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da Vam je u opisu radnog mesta neka vrsta nadzora ili kontrole (kontrolor u GSPu, komunalni ili poreski inspektor,revizor...)Mada ovo boldovano ukazuje i na neke druge profesije i na deformacije koje prouzrokuju iste...

Topic je Vicevi.Bez tenzije.ProÄitaÅ¡,ako ti se dopada,nasmejeÅ¡ se,ako znaÅ¡ neki dopiÅ¡eÅ¡(ako hoćeÅ¡).Bez ikakve potrebe da se bude maliciozan i neprijatan...

Niko nije ni maliciozan ni neprijatan vec se isti vicevi vrte non-stop u krug. Vrlo retko da neko od novih forumasa hoce da procita sta se sve objavljeno na datom podforumu vec izmisljaju toplu vodu ,

O vasim deformacijama ne bih ovde da raspravljam, pogotovu sto mi je to struka

Pozzz i zelim vam lep dan !!

Link to comment
Share on other sites

Niko nije ni maliciozan ni neprijatan vec se isti vicevi vrte non-stop u krug

Kad smo već kod VaÅ¡e profesije verovatno Vam je i poznat i termin http://www.psihologi..._poremecaji.php (bitna je samo prva reÄenica)

To mi je prvo palo na pamet Äitajući VaÅ¡e postove,koji listom nemaju veze sa Hi-Fi-om...

Maliciozno ,http://www.hi-files...._20#entry414567 ,"topla voda" http://www.hi-files....ja/#entry385775, sa tendencijom "soljenja pameti",što je takođe deo,pretpostavljam,segmenta sa kojim se susrećete u Vašoj profesiji...

O vasim deformacijama ne bih ovde da raspravljam

Nemojte,molim Vas.Ukoliko baÅ¡ imate želju pokuÅ¡ajte to da uradite gramatiÄki ispravno,jer pretpostavljam da su tamo gde su Vas uÄili o deformacijama,verovatno i nauÄili osnovno pravilo,da ukoliko persirate nekom morate to da radite na ispravan naÄin.PiÅ¡e se "Vi", sa velikim slovom, ovako sam iz VaÅ¡eg posta stekao utisak da se obraćate celoj mojoj porodici,Å¡to je priznaćete malo degute,jer nikog od njih ne poznajete.Ja nisam fakultetski obrazovan,niti dorastao VaÅ¡oj profesiji pa se neću ni truditi da Vam odgovaram na VaÅ¡e dalje opservacije,ali smatram da postoji bolje utroÅ¡eno vreme od pljuvanja Älanova na forumu...I kako Vi , uz malu izmenu, kažete: Pozzz i želim Vam lep život ! !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...