Jump to content

Vicevi

ninja

Recommended Posts

2 NOVA, bar za mene...

________________________________________________________________________________________________

PiÅ¡e mala ciganka tinejdžerskom Äasopisu:

"Draga Saveta, imam 13 godina i joÅ¡ uvek sam nevina,... da li to znaÄi da je moj tata gay" :wink:

__________________________________________________________________________________________________

Mladić stoji u redu u supermarketu, kad spazi zanosnu plavušu do njega kako mu se javlja i smeška.

iznenadio se da mu se javlja takva lepotica, pa iako mu se od nekud Äinila poznatom nije znao odakle, pa je upita

-Izvinite, mi se znamo?

Ona mu odgovori

-Možda se varam, ali mi se Äini da ste vi otac jednog mog deteta!

Film mu se vrati unazad na dan kada je jedini put bio neveran, pa reÄe...

-Bože, jeste li vi striptizeta s moje momaÄke veÄeri koju sam pred svim mojim prijateljima tucao na bilijarskom stolu,

dok me je vaša prijateljica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u šupak???

-Ne, odgovori ona, ja vašem sinu predajem engleski,... :)

Pita ciganka cigu Å TA JE TO SITUACIJA???

Vidiš, ti dođes kući i nadjes me u krevet sa komšinica Ruža, e to je situacija.

ZnaÄi to je to! Ti doÄ‘eÅ¡ kući i zatekneÅ¡ me sa komÅ¡ijom Slobom u krevet, to je isto situacija!?

A NEEE, nemoj da mešaš situaciju i batine!!!!

Rade ciga i njegov sin nesto u dvorištu i tata mu stalno dobacuje:

-ne to tako, to treba ovako. Ne to tu , to ide tamo. Ne radis dobro, treba ovako...

Malom do....i i krene da grdi Äaleta kako je on mlaÄ‘i i sposobniji i brži , te da ga ne ometa.

-Nije istina, mi stariji smo pametniji!

-Ma mi mlađi smo pametniji.

i tako nekoliko puta, jeste-nije, drž-nedaj, pita mali Äaleta:

-Jeli Äale, a ako si toliko pametan reci mi ko je izmislio struju !?

-Pa Tesla naravno!!!

-Pa Tesla, naravno, NIJE NJEGOV ÄŒALE !!!!!!!!!!!!!!!

Rešili roditelji da udaju ćerku koja je već "zagrizla" tridesetu. Pošto u selu nije ostao baš neki izbor, odoše kod Lale koji je imao sina za ženidbu.

- Znate, naÅ¡a Milenija je imala puno dobrih ponuda, ali, eto, nijedan joj nije bio dovoljno dobar - poÄeli mladini roditelji.

- Pa dobro, nema veze - kaže Lala.

- Jeste da nije neka lepotica, al’ evo daćemo osam lanaca njive pod žitom.

- Ta nije sve u lepoti - kaže Lala.

- Hmm, ova naša baš i ne zna da kuva, a i nije mnogo vredna, al’, evo, daćemo vinograd i voćnjak, a biće i dukata.

- Ta, nauÄiće, a i provredniće se pored ovog naÅ¡eg - kaže Lala.

- Dobro, prijatelju, mi smo rekli svoje. Kažite nam kakav je vaš sin?

- Šta da vam divanim? Vredan je, radan, pošten, al’ ima jednu falinku. Ne zna da se karta!

- Dobro, ne smeta nam to.

- Al’ što vole! :listen

Rešili roditelji da udaju ćerku koja je već "zagrizla" tridesetu. Pošto u selu nije ostao baš neki izbor, odoše kod Lale koji je imao sina za ženidbu.

- Znate, naÅ¡a Milenija je imala puno dobrih ponuda, ali, eto, nijedan joj nije bio dovoljno dobar - poÄeli mladini roditelji.

- Hmm, ova naša baš i ne zna da kuva, a i nije mnogo vredna, al’, evo, daćemo vinograd i voćnjak, a biće i dukata.

- Šta da vam divanim? Vredan je, radan, pošten, al’ ima jednu falinku. Ne zna da se karta!

- Al’ što vole! :D

Konacno jedan pravi vic.

Ultra je , nastavi plizzzzzzzzzzzzzzzz. :(:listen:bounce

Ovo je jedna carsijska prica ali meni je smesna kao vic:

Poznati golman Niskog Radnickog i reprezentacije, inace dijabola par exelans, kad se zenio po drugi ili treci put, nas'o mladu mladju od svoje cerke iz prvog braka ( a tast mu buduci bio mladji od njega). E sad, Niska carsija prica da kad je dos'o razgovor do miraza, Panta nista nije trazio , "samo da ga docuvaju pod starost".

* Bata je sa jugom 45 osvojio formulu 1

* Šta Chuck norris radi u Srbiji.Sklekove.Pod nadzorom Bate Živojinovica.

* Bati Živojinovicu su svirali i pevali Betoven i Šopen kad je bio mali.

* Bata Zivojinovic je bio pilot oba aviona koja su se zapucala u world trade center 11. septembra

* Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

* Jednom se Bata Živojinovic šetao ulicom. Onda je video Chucka Norrisa kako divlja. Bata mu je prišao i uhvatio za uvo i izdrao se na njega: JEL' SAM TE TAKO VASPITAO, A!?

* Bata Živojinovic ima vrbu na kojoj rada grožde.

* Bog je ljudima omogucio kupovinu iz fotelje.Bati je omogucio ubijanje nemaca iz fotelje

* Bata Zivojinovic moze da napravi sutke na jazz concertu

* Bata Živojinovic je oborio F117, nevidljivog

* Bata Živojinovic je naucio Chucka Norrisa da se bije.

* Kao Valter je odbranio Sarajevo jednom rukom…drugom je drzao most na Miljacki da raja moze da se vrati kuci.

* Bata Živojinovic može da isprži kajganu pogledom.

* Bata je bio u gasnoj komori, cevi sa plinom su izdrzale 20 minuta

* Bata je otac nemacke nacije. Svima im je #### kevu

* U Nemackoj su podigli spomenik Bati Živojinovicu, da Bata slucajno ne bi pomislio da su mu zamerili što ih je toliko pobio. Kada bi to pomislio, Nemacka bi se opet raspala na istocnu i zapadnu, ali ovaj put fizicki!

* Bata Živojinovic je ubio 100 Nemaca jednim metkom, i to corkom.

* Kad Bati Živojinovicu nesstane municije u mitraljezu Nemci nastave da padaju mrtvi. Boje se da mu ne pokvare zabavu, pošto tek onda nastaje picvajz

* Chuck Norris nije priznao nezavisnost Kosova jer zna da u Srbiji živi Bata Živojinovic.

* Bata moze da nacrta trougao sestarom

* Postoje samo 4 jahaca apokalipse. Bata voli da pešaci.

* Bata Živojinovic ne obara ruke. On ih lomi!

* Bata Živojinovic može da napravi mušku i žensku špagu. U isto vreme.

* Kad je Chuck Norris šutnuo konja u bradu nastala je žirafa. Kada je Bata Živojinovic šutnuo konja u bradu nastao je pegaz.

* Bata Živojinovic je odbio ulogu u prvom filmu o Džejms Bondu pod izgovorom da je lik koga bi trebalo da tumaci isuviše isfeminiziran.

* Bati Živojinovicu se i ležeci policajci sklanjaju sa puta.

* Najpopularniji svetski glumac,osim nekoliko miliona Srba,obozava ga i cela milijarda Kineza.Shvabe je jednom skenjao,a da je malo mladji ni Ameri se ne bi toliko ####..

* Chuck Norris može da digne planinu. Bata Živojinovic može da digne Chucka Norrisa… zajedno sa planinom.

* Bata je poceo da glumi kad su PRESTALI sa pravljenjem partizanskih filmova. Do tada je samo održavao svoju prirodnu kvotu od sto mrtvih nemaca na dan.

* Bata moze da iscedi suvu drenovinu iz Kraljevica Marka

* Bata može da žonglira Caka Norisa, Brus Lija i Godzilu. Jednom rukom!

* "Vaspitna cvrga" je termin koji je Bata koristio za metak prilikom "ucutkavanja" Å vaba. Svakom Å vabanezeru lupio sam po jednu vaspitnu cvrgu u glavu. Sad su mirni.

* Covek sa najviše hedšotova na svetu.

* Covek koji je ubio vise nemaca od crvene armije. Takode je i glavni takmac Rambu i Van Damu.

* Bata Živojinovic ume da pimpuje sa tri lopte odjednom.

* Chuck Norris može da zalupi rotirajuca vrata. Bata Živojinovic može da zalupi Chucka Norrisa o rotirajuca vrata.

* Chuck Norrisove suze mogu da izlece rak. Zbog Bate Živojinovica rak je iskorenjen.

* Chuck Norris pretrci 100m za 9 sekundi. Bata Živojinovic prede 100m iz troskoka bez zatrcavanja.

* Bata Živojinovic ume da se gada tramvajima.

* Bez problema kida Federera na travi, i to stapom za golf.

* Covek cija je smrt poslednja zelja Adolfa Hitlera…"Ubijte mi… Batu… kah… kah… ZIVOJINOVICA…"

* Bog na nebu, Bata Zivojinovic na zemlji

* Kad profesionalno ubija Nemce, to radi smajserom, kad mu je dosadno, koristi pikado

* Kapitalizam se razvija u ovoj zemlji samo zato što Bati još niko nije rekao da je komunizam ukinut. Niko nije skupio hrabrost.

* Bata Živojinovic je znao kako ce se završiti "Odiseja u svemiru 2001†još u prvoj sceni, i skroz je skapirao kraj.

* Jedini razlog zašto Chuck Norris nije pobio sve ljude na Zemlji je taj što sluša naredenja od Bate Živojinovica.

* Bata Zivojinovic drzi Velikog brata na oku

* Bata Živojinovic je glumio u filmu "Carobnjak iz Oza". Glumio je uragan koji je odneo kucu Doroti Gejl.

* Bata Živojinovic ume da lizne sopstveni lakat.

* Bata, kada se uželi pucanja u nemacke okupatore, ode do Rajfajzen banke i pobije par šefova. Oni koje ne pobije samo mu se zahvale što ih je poštedeo.

* Bata je trebalo da glumi Supermena, ali je odustao posto mu ta uloga nije bila nikakav glumacki izazov.

* Bata je Srbin sa kineskim drzavljanstvom

* Bata je Drugu Titu isao na sahranu 350km peske! A to je za njega bila setnja!

* Sta mislite ko je Chuck Norrisa ucio polukruzni…

* Jede oklopna vozila za dorucak.

* Bata Živojinovic kad pojede glavicu luka, on ne smrdi na luk.

* Ako ti imaš 5$ i Cak Noris ima 5$, Cak Noris ima više para od tebe. Ali to nije važno jer je Bata Živojinovic kupio obojicu dok si ti ovo citao.

* Bata Živojinovic ima cep u ####. Poslednji put kada je prdnuo nastali su krateri na Mesecu.

PoÅ¡tovana tehniÄka podrÅ¡ko,

ProÅ¡le godine sam unapredila svoj DeÄko 5.0 program u verziju Suprug 1.0 i primetila sam da novi program pravi neoÄekivane promene u modulu za knjiženje, ograniÄio je pristup Cveće i Nakit aplikacijama koje su radile savrÅ¡eno pod verzijom DeÄko 5.0. Povrh svega, Suprug 1.0 je deinstalirao većinu mojih programa kao Å¡to su Romantika 9.9 a instalirao neke module koje ni sama ne znam Å¡ta znaÄe, kao Å¡to su NFL 5.0 i NBA 3.0, sa druge strane dijalog 8.0 i ÄŒišćenje kuće 2.6 jednostavno sruÅ¡e ceo sistem. Probla sam da situaciju oÄistim programom Zvocanje 5.3, 5.4 i 5.5. ali nažalost nisam niÅ¡ta postigla.

OÄajna

Draga OÄajna,

Niste obratili pažnju na deklaraciju, DeÄko 5.0 je zabavni pakat, a Muž 1.0 je operativni sistem. PokuÅ¡ajte da unesete sledeće komande >C:/MISLILA SAM DA ME VOLIS i instalirate programe Suze 6.2. Tada bi trebalo da aplikacija Muž 1.0 automatski pokrene program Krivica 3.0 i Cveće 7.0. Ali upamtite, preterana upotreba ovog metoda može da pokrene Neprijatnu TiÅ¡inu 2.5 i Pivo 6.1. Posebno je Pivo 6.1 neugodna aplikacija! Nikako ne instalirajte TaÅ¡tu 1.0 i ne pokuÅ¡avajte da reinstalirate neku od starijih verzija aplikacije DeÄko. Obe ove aplikacije nisu podržane i samo će sruÅ¡iti Muž 1.0 sistem. U suÅ¡tini, to nije loÅ¡ program, ali ima ograniÄenu memoriju i ne može da nauÄi nove aplikacije tako brzo. Porazmislite o nabavci novog softvera, liÄno preporuÄujem vam ZaÄinjenu hranu 5.3. i Seksi donji veÅ¡ 1.0. Oprezno korisitite aplikaciju Zvocanje jer onda može doći do tajne instalacije virusa Ljubavnica 1.0. koji jedino možete da obriÅ¡ete Privatnim detektivom 5.8. ili Äak Advokatom 9.6. To je veoma teÅ¡ko izveÅ¡ti pravilno jer može doći do resetovanja sistema Muž 1.0 koje je bespovratno i zahteva instalaciju Muža 2.0

TehniÄka podrÅ¡ka.

Evo nesto sa jednog drugog foruma sva sreca radi CP

Engeski za pocetnike: for beginners...

Tri vještice promatraju tri Swatch sata. Koja vještica promatra koji Swatch sat? Isto to sada na engleskom: Three witches watch three swatch watches. Which witch watches which swatch watch?

Engleski za iskusne: advanced english...

Tri vještice promijenjenog spola promatraju tri dugmeta Swatch satova. Koja vještica promijenjenog spola promatra koje dugme Swatch sata? Isto to sada na engleskom: Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watches which Swatch watch switch?

Engleski u krajnjem stadiju: in the end...

Tri švicarske vještice-drolje, koje žele biti promijenjenog spola, žele promatrati tri dugmeta švicarskih Swatch satova. Koja švicarska vještica-drolja, koja želi biti promijenjenog spola, želi promatrati koje dugme švicarskog Swatch-sata? Isto to sada na engleskom: Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?.

Edit by Chowek: provokacije i prepucavanje saÄuvajte za neko drugo vreme i mesto. Ovde priÄamo viceve :o.

Pozdrav zeoN_Rider

Ovo za vestice je super fora koja je najjaca kada neko krene da cita brzo. Jednostavno se jezik uveze.

OFF: uspeo sam da se konektujem iz Linuxa tako da su ovo moje prve poruke sa istog.

Edit by Chowek: provokacije i prepucavanje saÄuvajte za neko drugo vreme i mesto. Ovde priÄamo viceve :o.

- Al’ što vole! :o

Ajd jedan isti pocetak ali drugaciji kraj

- pa eto nas sin vredan posten i radan, al ima jednu manu, nevole ladnu supu!

-Pa kako to? Sta radi kad stigne na ladnu supu???

-Nedeljom zajtra ode na pijac, pa stigne Ponedeljkom sutradan pa ne`e da je`e ladnu supu.

Žali se Lala prijateljima kako on uopšte nema sreće, a Sosa je uvek ima:

- Evo na primer, pred Novu godinu, ti moja Sosa naÄ‘e zlatan prsten na putu, a odmah posle toga i zlatan lanÄić. Na Novu godinu ti moja Sosa naÄ‘e i bundu od krzna, zamislite kol'ko je ona srećna.

A ja odmah posle Nove godine nađem jedne muške gaće u svom krevetu, a i one mi velike. Ta zamislite samo kolko ja nemam sreće. :thumbsup2

Lezi lala na samrti i pita sina koji sedi pored kreveta, a jedva govori:

-jel sine, jel to meni mirisu krofne ili mi se pricinjava?

Sin odgovara: Jeste babo mirisu, eno matera ih pece.

-Joj molim te idi trazi jednu vrucu, jako mi se jedu!

Vraca se sin nazad ali bez krofne pa odgovara:

-Neda matera krofne, kaze cuva za sutra za sahranu!!!

PITALICA:

Sta se Äuje kad piÅ¡ki žena????

PÅ¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡Å¡.

A sta se cuje kad piški prostitutka???????

PLJUS !!!!

Pitalica broj dva:

Å ta se Äuje kad ciganka skida gaće???

Pa povucite ÄiÄak traku i sve će vam biti jasno.