Jump to content


Vicevi


ninja

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Tri su žene igrale golf.
Jedna od njih nije bila previše spretna i njena loptica odleti u šumu. Ode je potražiti i pronađe žabu uhvaćenu u zamku.
- Oslobodi me! - reče žaba - I ispunit ću ti tri želje.
Žena se nije dugo dvoumila. Oslobodi žabu, na šta ova kaže:
- Hvala ti, ali zaboravila sam nešto napomenuti. Sve što poželiš, tvoj muž će dobiti deset puta bolje.
- Nemam ništa protiv! - bila je zadovoljna žena.
Njena prva želja bila je da postane najljepšom ženom na svijetu.
- Ali jesi li ti svjesna? - upozori je žaba - Da će tvoj muž postati daleko najljepši muškarac na svijetu? Sve će ga žene proganjati.
- Nema problema. Pa ja ću biti najljepša žena na svijetu i on će vidjeti samo mene.
I tako žena postane najljepšom na svijetu.
Nakon toga poželi postati najbogatijom.
- Ali to će učiniti tvog muža deset puta bogatijim od tebe.
- To mi uopšte ne smeta. - odgovori žena. - Ono što je njegovo je i moje.
I tako žena postane najbogatijom na svijetu.
- A šta je tvoja zadnja želja? - bila je radoznala žaba.
- Želim dobiti LAGANI srčani udar!
Pouka pričice je da su žene inteligentne. Nemoj se nikada šaliti sa njima!
NAPOMENA: Ako si žensko ne čitaj dalje. Za tebe je vic gotov. Stani ovde i osećaj se superiorno.
Ako si muškarac: onda čitaj..
Čovjek je imao deset puta LAKŠI srčani udar!
(Pouka pričice je da žene stvarno misle da su jako inteligentne. Pustimo ih nek' tako misle i uživajmo u spektaklu)
P.S. Ako si žensko i još čitaš, ovo je dokaz da žene NIKAD NE SLUŠAJU..

Link to comment
Share on other sites

Isla princeza kroz sumu i vidi zabu na lokvanju

Zaba: Ja sam princ koga  je  zla vestica prevorila u zabu.Ako me poljubis carolija ce nestati i ja cu postati ponovo princ i ispunicu ti tri  zelje.

Princeza se  sazali  i poljubi  zabu. PUFFF odjednom se ruzna zaba pretvori u preleog princa

Princ:  Hvala ti   sto  si me spasila carolije.Reci   koje tri zelje da ti ispunim?

Gleda princeza lepog  princa pa kaze:  Moze li jedna zelja al triput?

 

 

Link to comment
Share on other sites

...i šta da ti kažem, brate... pecam ja ceo dan, pecam i ništa. Već sam 'teo da idem kući, kad u'vatim žabu.
Vidim lepa, krupna, rek'o, daj da je nosim kući, kad žaba mi kaže: Pusti me, molim te ispuniću ti čet'r želje.
Kažem ja: Kako, bre čet'r, kad ribica ispunjava tri? A žaba mi kaže: Pa ja sam čarobna žaba, ja mogu sve...
Dobro, kažem ja žabi, Daj žabo da mi kuća bude nova, od novi kartoni i limovi, da bude najlepša u malu.
Druga želja da mi bude da Ruža je malo bolja domaćica, da malo spremi, skuva i tako.
Onda 'oću i da Sanela bude dobra devojčica. Da šije nešto i štrika, ne samo da ide na autoput.
Četvrta mi je želja da Senad uči fakultet a ne da obija trafike.
I kaže meni žaba: Idi kući sve je rešeno.
Pustim ja žabu, odem kući, kad stvarno, novi limovi i kartoni, unutra spremljeno, supa na sto, žuta, sa rezanci, i meso, i krompir pire, sve ima.
Pitam: Ružo, de je Sanela? U sobu, kaže Ruža, šije nešto. A Senad? On uz'o neke knjige otrč'o, ne znam 'di.
Sedi Ružo, da ti kažem šta je bilo. I ispričam ja sve Ruži, a ona pita:
Pa jesi se za'falio žabi, 'si je pit'o šta ti možeš da uradiš za nju.
Nisam, bre, u pravu si, majku ti ciganjsku, kažem Ruži i vratim se na baru.
Žabo! Žabo! vičem, izađe žaba, ja je pitam: Žabo stvarno je sve k'o što si rekla, šta ja mogu za tebe da učinim.
Da mi staviš (piiip) u usta, kaže žaba.
Kako, bre žabo, pa nije lepo, pa ja ne znam.
'Ajde, 'ajde, kaže mi žaba, ja sam tebi pomogla, sad moraš i ti meni.
I ja šta ću, izvadim ga stavim žabi u usta, kad se ono žaba odjednom pretvori u ovu devojćicu od šesnaj's godina što me njena mama tuži za silovanje, druže sudija!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...