Jump to content


Vicevi


ninja

Recommended Posts

Prekid rada zbog virusa Korona od ponedeljka 09.03.2020 do subote 14.03.2020 za sve zaposlene na teritoriji republike Srbije. Više informacija na linku:

https://external-preview.redd.it/vxPXEGgL4v8mCGw06IFGsmJNtqWQg-z60xQQ79dHKPY.jpg?auto=webp&s=db7685262e9b352a4888e547f52a244e2ea2cb9f

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8 sati ranije, siroma said:

Da kupimo po dva jajca da kompletiramo sa onaj q što smo kupili od Dinkićevih 1000€

A ti se, matori, nesto kao secas obecanih parinja, ha? ;)

Obaska, obecanje ludom radovanje, zivi bili, pa videli... rece slepac i nastavi da gleda u nebo i ceka Halejevu kometu.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, pufta said:

A ti se, matori, nesto kao secas obecanih parinja, ha? ;)

Obaska, obecanje ludom radovanje, zivi bili, pa videli... rece slepac i nastavi da gleda u nebo i ceka Halejevu kometu.

Sećam se ja i fabrike čipova u Bg i kanala Morava - Vardar -Solun i ...

Link to comment
Share on other sites

Umro Donald Tramp. Nakon 10 godina upita on Boga da ga pusti da poseti Zemlju, da vidi u kakvom je stanju Amerika sada. Pusti ga Bog. Dolazi Tramp u New York, ulazi u bar, naručuje pivo i pita konobara šta misli o tome kakva im je sada država, o problemima koje ima. Konobar se začudi i reče: - Koji problemi? - Pa, znaš, Irak, Avganistan, Sirija, Ukrajina... - To je sve rešeno. Sad je tamo mir i sve je naše. - A Evropa, Afrika, Bliski Istok? Konobar izvadi ispod pulta mali globus i zavrti ga ponosno: - Gospodine, mi smo sada Carstvo, ceo svet je naš. Tramp radostan, ponosan i zadovoljan, ispi ono pivo do dna, pa reče konobaru: - Hvala ti, prijatelju! Koliko sam dužan? - Jednu rublju i dvadeset kopejki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...