Jump to content


Vicevi


ninja

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Tek vjenÄani par je u braku tek tjedan dana. Muž, iako jako zaljubljen, nije mogao doÄekati da izaÄ‘e van na sa svojim prijateljima, pa je rekao svojoj novoj ženi:

-Draga, vraćam se odmah.

-Gdje ćeš, dušo? pitala je žena.

-Idem u kafić, ljepotice. Idem na pivce.

Žena mu odgovori:

-Želiš pivo, ljubavi?

Otvorila je vrata frižidera i pokazala mu 25 razliÄitih vrsta piva iz 12 raznih zemalja: Belgije, NjemaÄke, Nizozemske, Japana, Indije, ÄŒeÅ¡ke... itd. Muž nije znao Å¡ta da radi, i jedino Å¡to mu je palo na pamet da kaže bilo je:

-Da malena, ali u kafiću… znaš… imaju ledene ÄaÅ¡e…

Nije stigao ni zavrÅ¡iti reÄenicu kada ga je žena prekinula govoreći:

-ŽeliÅ¡ ledenu ÄaÅ¡u, najdraži?

Uzela je veliku kriglu iz zamrzivaÄa, ledenu tako da se naježila Äim ju je uzela u ruke.

Muž, je, već pomalo blijed, rekao:

-Da, dušice, ali u kafiću imaju i one super grickalice… Neću dugo, odmah ću se vratiti. Obećavam. OK?

-Želiš grickalice, medeni?

Otvorila je ormarić i poÄela vaditi Äips, kikiriki, kokice…

-Ali mila moja… u kafiću… znaš… psuju i govore ružne rijeÄi.â€

-ŽeliÅ¡ ružne rijeÄi, kretenu? Nemoj da ti jebem mater, ima da popijeÅ¡ to svoje smrdljivo pivo u svojoj jebenoj ledenoj krigli i pojedeÅ¡ te usrane grickalice, ti si sada oženjen, i ti ne ideÅ¡ nigdje! Jasno, seronjo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

elem evo jednog za Macka vegetarijanca  :bounce

 

  Ode Lala kod doktora i kaze - doktore, cini mi se da nesto slabije vidim. Ne vidim bas dobro kad mi neko dolazi sa one strane shora...

 na to ce doktor.. - u redu Lalo, izvrsicemo analize, vadices krv itd...

 

 kroz par dana , posle pregleda, gleda doktor analize i kaze... - Lalo, imas povisen secer, i zato slabije vidis.  A pogledaj analize - ni holesterol , onaj los nije dobar, ni trigliceridi ...

  Lalo imam tuznu vest za tebe: - nema vise leberki, shvargli, slanine, cvaraka...

 

   Na to ce Lala -  ta sta me briga ko ide sa one strane shora :banana

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zaboli Muju lakat pa ode do lekara. Kaže mu lekar da su u domu zdravlja uveli nov kompjuterski dijagnostiÄki centar i da samo treba da donese u flaÅ¡ici malo mokraće, a kompjuter će mu reći od Äega boluje. IzaÄ‘e Mujo od lekara i pita se:
- Otkud može jedna glupa maÅ¡ina da zna od Äega mene boli lakat, kad hećim ne zna? Sad ću ja sve njih da nasamarim.
Tako on doÄ‘e kući, uzme flaÅ¡icu, malo se u nju pomokri, pa da flaÅ¡icu Fati da i ona dopuni, pa onda pozove ćerku Fatidžu i sina Mujicu da uÄine to isto. Onda joÅ¡ sipa u flaÅ¡icu pomalo mokraće psa i maÄke i preko svega toga joÅ¡ malo izd*ka. Dok se vraćao do ambulante, sretne Hasu, pa zamoli i njega da dopuni flaÅ¡icu do vrha. Sipa lekar sadržinu flaÅ¡ice u epruvetu, stavi unutra dve elektrode, ukljuÄi kompjuter i na ekranu poÄnu da izlaze rezultati:
- MaÄka ti ima buve.
- Pas ti ima besnilo.
- Ćerka ti je u drugom stanju.
- Sin ti se drogira.
- Haso ima triper.
- Žena Fata takođe ima triper (dobila od Hase).
- A ti, kad masturbiraš u klozetu, pazi da ne udaraš laktom u zid, pa te neće ni boleti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A guy goes out one day, hunting for bear. After a few hours in the forest, he finally sees a giant grizzly. He gets the bear in the rifle's sight and is about to pull the trigger when he feels a tap on his shoulder. It's another bear. 'Buddy,' the bear says, 'that's my best friend down there. I can rip your head off right now, or you can suck my dick. What's it gonna be?' Fearing for his life, the hunter says 'I'll suck your dick, Mr. Bear.' The next day, hungry for revenge, the hunter returns to the woods and sees the same bear. But as soon as he lines up the bear in his sights, he feels a tap on his shoulder. 'Buddy,' says the bear. 'Today, I can rip your head off or you can fuck me in the ass.' Again fearing for his life, the hunter replies, 'I'll fuck you in the ass Mr.Bear.' The next day, furious at what has happened to him, the hunter returns to the forest in order to kill same bear. Once again, he gets the bear in his rifle sights when he feels a tap on his shoulder. The bear shakes his head at the hunter and says, 'You don't come here for the hunting do you?'

Link to comment
Share on other sites

^^ A Å¡to na engleskom? Ima isti za bosanca i medveda...

 

I opet mi nije jasno, za drugi odlazak, kada je u pitanju bio analni sex, ko je tu trebao koga da 'ebe? Lovac medveda?!?

 

"...Today, I can rip your head off or you can fuck me in the ass."

"...I'll fuck you in the ass Mr.Bear"

 

U našoj verziji vica, medved je bio pozadi.

 

:D:lol::D:lol:

Link to comment
Share on other sites

...sef salje SMS radniku: posalji mi jedan od onih tvojih dobrih viceva!!!
...radnik odgovara: trenutno radim, poslacu vam kasnije!!!!
...sef odgovara: ovaj ti je dobar, posalji jos koji!!
 
 
 
Možda NASA ima razlog zašto šalje malo žena na misije...
Prva žena na mesecu:
- Hjustone, imamo problem...
- Å ta je?
- Nema veze, ništa...
- Å ta je problem?
- Ništa!
- Reci nam Å¡ta je problem!
- NEĆU!
- Molim te reci nam Å¡ta je problem.
- Znaš ti dobro šta je problem...
 
 
 
Kako se naziva pauza između strofe i refrena u narodnoj muzici?- PA KAAAŽEE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...