Jump to content


Kokov sistem


Koko Bil

Recommended Posts

Koje je ono marantz pojacalo?

Javi prvo meni ako ga budes prodavao!

Marantz PM16. Ali neće skoro u promet. Iskreno, razmišljao sam i o nekim laNpama, ali za sada ostajem pri ovoj kombinaciji. Za crviće mi uglavnom služe druga dva sistema. Čekam starinu revoxa da dođe iz servisa pa da vidimo kako stoji u odnosu na Marantz vršnjake...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo najnovijeg izdanja sistema A :o:lol::wave2

Kad je sistem u upotrebi stolica naravno stoji u sweet spotu, a u stolici - Koko :lol:

Evo analognog dela sistema sa mikroseikijem i nakamiÄijem :thumbsup2

Kombinacija mikroseiki, sme i adc rade preterano! Torens 145 je pojaÄao sistem B. OpÅ¡irnije sutra. Možda. Odoh sad... :o

post-2463-128510979709_thumb.jpg

post-2463-128510979716_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nije novina, ali vraćen sa popravke i refrešovan izgleda fenomenalno :plakanje

Najveći dobitak je na prijemu - sad konaÄno hvata sve stanice bez problema. Zvuk - u principu se ne žalim, ali primećujem boju. Mislim da je do audioquestovog g-snake kabla. Btw, na ovom sistemu je na cd plejeru sada kimber pbj umesto audioquestovog diamondbacka. Testirajući i poredeći Marantza i Revoxa ustanovio sam i da Marantzu definitivno viÅ¡e godi kimber. Audioquest pored tamnije boje zvuka ima isuviÅ¡e basa. Neko kao Marko reći će da ne postoji neÅ¡to kao suviÅ¡e basa. Ja se u principu slažem, ako nema drugog kabla za poreÄ‘enje diamondback svira sjajno, detaljno i ubedljivo. Ali mi se Äini da je s kimberom je stvar izbalansiranija. Ne znam. Sad taj diamondback visi, da ga stavim na tuner glupo mi je, a žao mi je da ga prodajem mada mi se Äini da neću imati potrebe za njim; on treba nekom sistemu na svetlijoj i suvljoj strani da ga malo uravnoteži. Marantzima to nije potrebno.

Ne znam ni Å¡ta da stavim na taj tuner, a kimberi su mi preskupi. Plafon za interkonekt na tuneru bi bio 25-30e. ZnaÄi, neki entry-level nekog malo svetlijeg kabla. Ako imate kakav predlog, rado bih Äuo - s tim da mi se qed i olbah u toj klasi nikako ne dopadaju.

post-2463-128511016274_thumb.jpg

post-2463-128511016288_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...