Jump to content


Koji TV do 52000 din ?


maxa

Recommended Posts

Po meni, kupovina skupljeg CRT TV-a je bacanje para...

Za 50 i par hiljada mozes da proberes nesto od 32" LCD TV, a za

56000 moze da se u Metro-u kupi vrlo fini 26" Sony Bravia 26" (16:9, hdmi, HD ready, 1366x768 rezolucija za pc) - ovo znam jer mi se dimenzije savrseno uklapaju - samo jos malo cene da padnu :wink::cry:

Link to comment
Share on other sites

Po meni, kupovina LCD-a za 50 i kusur hiljada je tek bacanje para a da čovek ne bude pod jakim kompromisom u pogledu kvaliteta slike svaki put kada sedne da gleda TV.

Po meni, trebalo bi uzeti Samsung CRT 16:9, 100 Hz, dijagonale 82 cm, dva tjunera koji je sada oko 49.000 dinara.

Slika k'o zdravlje a ekran je 16:9 što pruža doživljaj home cinema. Pritom je dubina televizora manja od 50 cm. Zaslužuje da se pogleda i razmotri.

Link to comment
Share on other sites

Po meni, kupovina LCD-a za 50 i kusur hiljada je tek bacanje para a da èovek ne bude pod jakim kompromisom u pogledu kvaliteta slike svaki put kada sedne da gleda TV.

Po meni, trebalo bi uzeti Samsung CRT 16:9, 100 Hz, dijagonale 82 cm, dva tjunera koji je sada oko 49.000 dinara.

Slika k'o zdravlje a ekran je 16:9 što pruža doživljaj home cinema. Pritom je dubina televizora manja od 50 cm. Zaslužuje da se pogleda i razmotri.

Od, recimo, četiri zahteva koje ja (lično ja) postavljam pred TV, CRT ne zadovoljavaju 3...

Link to comment
Share on other sites

Vise bi mi lego neki TFT.Kakvi su BEKO, tv odnosno ciji je brend posto imam jedan mali u kuci i ima bolju sliku od drugih koje imam tacnije od Samsunga i Daewo-a.Vidim neke plazme u Eltimu Beko 82cm slika sasvim OK,a cena bombonica?

P.S. Ja bih TV dijagonale do 70cm

Link to comment
Share on other sites

Po meni, kupovina LCD-a za 50 i kusur hiljada je tek bacanje para a da Äovek ne bude pod jakim kompromisom u pogledu kvaliteta slike svaki put kada sedne da gleda TV.

Po meni, trebalo bi uzeti Samsung CRT 16:9, 100 Hz, dijagonale 82 cm, dva tjunera koji je sada oko 49.000 dinara.

Slika k'o zdravlje a ekran je 16:9 što pruža doživljaj home cinema. Pritom je dubina televizora manja od 50 cm. Zaslužuje da se pogleda i razmotri.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...