Jump to content


Automobili i motori o kojima sanjamo


lars

Recommended Posts

19 sati ranije, Vlajo said:

Peglica ne ide preko 50, tako da nema problema 😂

Ali idu drugi oko nje...

Od tri ozbiljnija udesa poznanika/prijatelja/kolega oko sebe, što znam iz prve ruke, njih je neko udario.
U saobraćaju, samo pola je do tebe i tvog auta. Druga polovina je do drugih oko tebe.

Peglica je tek nešto bezbednija od kartonske kutije.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pre par godina parkirah ispred radnje sa kupatilskim asortimanom na ulazu u PA. Odjednom kao duh pored mene ukliznu srebrni Maserati. Austrija Beć tablice. Smrzoh se da vidim ko će diziđe?!?  Izgegaše se prvo dva debela, zadrigla, Ganca sa trajfirtl pantalonicama i debela Gankinja.:D

E šta ti je život, pomislim.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ivanp said:

Pre par godina parkirah ispred radnje sa kupatilskim asortimanom na ulazu u PA. Odjednom kao duh pored mene ukliznu srebrni Maserati. Austrija Beć tablice. Smrzoh se da vidim ko će diziđe?!?  Izgegaše se prvo dva debela, zadrigla, Ganca sa trajfirtl pantalonicama i debela Gankinja.:D

E šta ti je život, pomislim.

Black Lives Matter...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, NShappy said:

Ali idu drugi oko nje...

Od tri ozbiljnija udesa poznanika/prijatelja/kolega oko sebe, što znam iz prve ruke, njih je neko udario.
U saobraćaju, samo pola je do tebe i tvog auta. Druga polovina je do drugih oko tebe.

Peglica je tek nešto bezbednija od kartonske kutije.

Apsolutno se slažem 🙂

Nadam se da me neko nije ozbiljno shvatio što se tiče peglice, ne bi je dao ni neprijatelju da vozi, mada sam je vozio početkom '90 tih, ali tada nije saobraćaj bio nenormalan kao sad 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Zexx said:

Black Lives Matter...:rolleyes:

:D Ne nisam, sasvim sigurno nisam. Samo sam malo bio politički nekorektan. Imam drugare, bivše kolege drugare, znači ni trunku nisam. Eto nisam izdržo da prenesem jednu živopisnu sliku. Inače slična, ne baš ista, situacija mi se desila u Grčkoj pre 5-6 godina.

Patike su mi skidali razni, ili su pokušali da mi skinu. Da budemo do kraja pošteni.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

45 minuta ranije, lars said:

Neka je gori i od "Peglice" ali ako  je nekom automobilu mesto u ovoj temi onda je ovom. Povratak u budućnost, jedan od najlepših filmova ikada. A auto je legenda.😍

није поента што је гори него што је плагијат у 70% и више

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, lars said:

Probaj da me razumeš. Neka je kopija 1:1… briga me. Za Delorianom ću se okrenuti za Lančijom ne, nije interesantna ni malo. Odlična je Lančija ali ne kao ovaj auto, moje veoma subjektivno mišljenje.😄

концепт се зове "повратак коренима"...искрено треба се припремити за разумевање.

цела западна цивилизација се базира на "отимачини" чије присвајање вредности и не примећујеш без познавања претходно поменутог концепта...искрено, под појмом западне "цивилизације" имам подељено мишљење око Италијанског наслеђа и још пар култура од којих не бих дигао руке.

Цела планета је одговорно тврдим устројена природним кретањем од истока ка западу...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...