Jump to content


JCAT USB i NETWORK card


Starch

Recommended Posts

Nisam imao iskustvo ali ću izneti ovde svoje mišljenje koje se pre svega odnosi na cene prozvoda. FEMTO serija. Neka neko ko je baš u struci kaže da li je ovo odgovarajuća cena ili se može kvalitetnije kupiti, možda i za manje novca. Meni se učinilo preskupo.

 

Screenshot_20230329_114748_com.opera.browser.jpg

Screenshot_20230329_114249_com.opera.browser.jpg

Screenshot_20230329_114739_com.opera.browser.jpg

Screenshot_20230329_114824_com.opera.browser.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 29.3.2023. at 12:36, Starch said:Dosao sam do nekog nacrta kako bi trebalo uraditi kvalitetan strimer....

Ako nije tajna cije razotkrivanje bi platili zivotom :D

Moze li neki info,ili uopsteno,verujem da ima puno znalaca koji bi to osporili ili potvrdili,cisto da ne krecis za dzabe

Sta fali tom tvom,jest da je ogranicen samo na Roon?

Link to comment
Share on other sites

Jak pc kompjuter, usb kartica jcat kao i network, napajaju se linearnim napajanjem ( sto boljim to bolje) 

idealno je napajati ceo kompjuter jakim lpsu i po mojim istrazivanjima skok je velik u pogledu digitalnog signala. 

Jedna struja koristi vga kartice koje nemaju kuler a imaju kuler na cpu a druga struja koristi fanless cpu. Struja sa CPU koji koristi kuler tvrdi da ima benefit od jacine procesora i da se tu kopmenzuje to malo noijza koji unosi kuler od cpu a druga tvrdi da je bolje da se skroz izbegne. Poenta kod jcat kartica je sto imaju plug za LPSU i dobru izolaciju od ploce plus ako napojis komp sa LPSU dobija se prilicno cist signal. Na nekoliko mesta na netu sam video da ovakve masine koriste u sistemima koji su bas daleko od prosecnih i ne deluje mi da je usteda bio cilj nego ultimativni kvalitet. Izgleda da kupovne sprave u tom strimer segmentu traze previse a nemaju ni izbliza takve delove kao kada na ovaj nacin izgradis kompjuter. Medjutim ne tvrdim nista jer nisam probao ali uskoro cu napraviti masinu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...