Jump to content


Cincevi i terminali za pojacalo, preporuka


milos.mihajlovic

Recommended Posts

1 sat ranije, milos.mihajlovic said:

Pozdrav svima, treba mi preporuka koje cinceve uzeti za ulaz u pojacalo, zamenio bih stare, i kako ih spojiti sa plocom, da li preko fabrickih sina, ili da koristim zicu, i ako je bolje zica koju da koristim? 

I da li ima svrhe menjati i zvucnicke terminale, i ako ima koje uzeti kao zamenske?

Hvala.

Odaberi šta ti je volja ovde imaš široku ponudu cena / kvaliteta.

Kanibal d.o.o. - Beograd - Proizvodi

Što se vezivanja tiče, ja bih išao na kratke žičke, ali je veliki posao. Preporučujem žicu takođe kod njih u ponudi NEOTECH, mogu i oni da ti sugerišu, a možda sve i odrade...

Link to comment
Share on other sites

On 21.3.2023. at 11:24, milos.mihajlovic said:

Pozdrav svima, treba mi preporuka koje cinceve uzeti za ulaz u pojacalo, zamenio bih stare, i kako ih spojiti sa plocom, da li preko fabrickih sina, ili da koristim zicu, i ako je bolje zica koju da koristim? 

I da li ima svrhe menjati i zvucnicke terminale, i ako ima koje uzeti kao zamenske?

Hvala.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gde još u Beogradu (osim u Kanibalu) mogu da se kupe zvučnički terminali? Tražim neke koji se ubacuju u izrezan krug na kutiji koji je prečnika ~46mm Čini mi se da je to nešto kao na sledećem linku, firma je u Nišu

http://www.interhit.rs/terminali-za-zvucnike/19152-UTZV-SI45A-Terminal-za-zvucne-kutije-2-pola-o45mm-A-4250019121616.html

Kutije su jeftine, Quadral QLX 175 pa ne bi da ih bušim/prepravljam za kvalitetnije terminale

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...