Jump to content


Problem sa iglom/ketridžom?


Marko1979

Recommended Posts

24 minutes ago, Marko1979 said:

Slažem se.

Videću da je pazarim

vm 95e je 10 evra skuplja i svakako je nešto bolja zbog geometrije igle, tako da razmisli i o tome ako ti se uklapa računica...inače i na 95c mogu da idu sve dalje skuplje igle u perspektivi tako da nisi ograničen što se toga tiče...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, Marko1979 said:

Hvala :)

Bolje da pitam ovde nego slušam savete "stručnjaka"

ne možeš tako lako pobeći od at 😀 još ću ispasti njihov diler...ali zaista, mnoge glave su ili prepakovani at ili tjunirane at zvučnice...sad, šta su oni tjunirali, i da li su bilo šta tjunirali, to bog sveti zna...u svakom slučaju e1 je valjda 90 evra, sumnjam da uopšte vredi te razlike u ceni u odnosu na nekih 40-50 za at...kupiš rezervnu iglu za te pare...i ostane ti za pivo...

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Parton said:

ne možeš tako lako pobeći od at 😀 još ću ispasti njihov diler...ali zaista, mnoge glave su ili prepakovani at ili tjunirane at zvučnice...sad, šta su oni tjunirali, i da li su bilo šta tjunirali, to bog sveti zna...u svakom slučaju e1 je valjda 90 evra, sumnjam da uopšte vredi te razlike u ceni u odnosu na nekih 40-50 za at...kupiš rezervnu iglu za te pare...i ostane ti za pivo...

 

Kupio si me sa pivom

Samo me mnogo nervira zelena boja.

Izgleda kao igračka

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Aj da ne otvaram novu temu:
Kako da usporim spuštanje ručice na vinil?
Mnogo brzo se spušta da bukvalno "udari" vinil i odskoči.
 
Да не јурцам узбрдо, који је грамофон у питању?

Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

rano je za praktično nov gramofon da to radi...možeš ponovo da proveriš podešavanja, gaznu silu itd, i to je otprilike to...ako kreneš da ga otvaraš možda izgubiš garanciju...znam da je pain in the ass, ali gramofon je u garanciji pa to iskoristi...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, zek said:

Koliko vidim sa slika i nema drugu opciju spuštanja ručice nego ručno, to je DJ gramofon.

ručno, ali ima cue lever...očito kad ga spusti ručka prebrzo pada na ploču...

 

ponoviću, gramofon je u garanciji, nema razloga da bilo šta budži i sam sređuje...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...