Jump to content


Pojacalo za Jamo power 365


filip2002

Recommended Posts

Pozdrav kupio sam sebi pre 2 godine Jamo power 365. Bila su mi neka zelja, privlacio me dizajn. 

Kutije sam imao prilike da slusam na nekokiko pojacala ali sada sam u dilemi: 1)da li idalje nisam nasao odgovoarajuce pojacalo ili

2) Previse ocekujem od tih zvucnika?

 

Soba 25-30m² kuca, dnevna soba. Klasika.

Evo lista sra sam probao:

-Sony str db840qs (fini tonovi ali kao da mi se gusi na vecim snagama, {nema rezerve})

-Denon rcd100 odlicno zvucno ali ima manu na desnom kanalu pa ima i distorziju na visokim tonovima. (Nesto u ovom zvucnom fazonu ali sa dosta vise snage bi i moglo da prodje)

-Denon AVR2106 najbolji spoj do sada snage ima na pretek ali posto je to AV risiver niski tonovi mu nisu jaca strana i to je jedini razlog zbog kog mi se nije svideo.

-Ono sto imam u steku ali  nisam jos stigao da probam:

Uher ur3600 (stk neki 40ak w po kanalu 

probao sam ga na AR18 fantazija kako radi, plasim se da za jamo nece imati snage)

Technics su v470 nisam stigao da ga povezem ne znam ni sta da ocekujem.

Sve navedene uredjaje idalje posedujem ali moguca je i nabavka jos nekih. Kutije sam uzeo za 50€, odradio refresh kompletan skretnice, promenu oxicenja, terminala, tako da ne bih ni za pojacalo davao neke velike pare .

 

Link to comment
Share on other sites

Puno obaveza, sva oprema u razlictim stanovima i kucama,Technics ceka popravku a Uher je stigao pre 5 dana.I da nemam vremena da idem sve da prenosim tamo, lakse mi je da odem i kupim po preporuci nesto.(vremena se nema, studira se poz)!

 

2 hours ago, Zexx said:

Znači, ako sam dobro shvatio, sve to što si nabrojao imaš već dve godine kod kuće i nisi stigao da probaš kako radi, pa si sad došao ovde nama da trošiš vreme?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...