Jump to content


Poklanjam / prodajem / trazim


generalna_skupstina

Recommended Posts

1) Pokloni za Novu:

Na slici je 4 para malih drajvera (mislim da su iz TV-a) i jedan samac (redni br.1). Svi su na 8 oma i 5 ili 10W, osim ovih pod rednim br. 7 koji su 25 oma i 1.5W. 

Poklanjam po principu ko pre devojci. Poruke u inbox i u poruci navedite redni br. drajvera za koje ste se odlucili. Jedini uslov je licno preuzimanje - Zemun centar. Gledajte da bude subota ili nedelja kad nema guzve, jer su ovde postale redovne. 

2) Prodajem:

Zejtin silikonski 300 000 cst. Pretocen u spriceve u kolicini od 2.5 - 3ml (tresu mi se ruke, pa nisam precizan, ha).
Cena je 200 din./špric Bice ovde u ponudi do kraja nedelje, a onda idu na KP za 500+ din. Cena je SAMO za Forum i davao bih ga za DZ da nisam imao troskove: zejtin + dostava + špric. Mislim da je korektna, a kome se ne svidja, ima na KP u ponudi 2ml za 1000 din. Mogu vam poslati postexpress-om, i tad cu spric zatvoriti vrucim lepkom da ga osiguram. Licno preuzimanje u Zemunu. 

3) Trazim:

Delove za kontrolu brzine za Dual 1229 gramofon. U pitanju su rucica za selektor brzine, groove detent, i knob finog podesavanja.

Rucica je prema Dual-u part no. 224 805 (speed change lever). Groove detent 216 746, i knob finog podesavanja 225 209 (control washer).

Groove detent je identican kao kod modela 1219. Rucica nije (verov. moze da se nabudzi). Na KP ima 1219 koji je preskup (120 evra) za stanje u kom se nalazi - polomljena rucica, ne radi start-stop, kozmetiku necu ni da komentarisem. To mi je preskupo jer nece da ga proda u delovima vec kompletno. 

Ukoliko imate Dual-a koji lezi negde ili nije u funkciji, a ima ove delove, molim vas da me kontaktirate preko inbox-a ili na tel. 0643394815

Slike: https://flic.kr/s/aHBqjAkH8X

Pozdrav, 

Mića 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...