Jump to content


Poredjenje kvaliteta zvucnika


Gojakovic

Recommended Posts

13 sati ranije, Nixie said:

Ma to na svemu svira dobro, nego računam JBLsu veći i glasniji. 🤣

Verovatno si u pravu, nije se rodio taj koji bi slušao metal na 24bita sa sve DAC-om i room correction-om

Ali opet kvalitetni uređaji postoje zbog više vrsta muzike, niko nesluša samo jedno, eventualno neko samo klasiku sluša ali i to je zamrlo hahah, svaštoslušima je najteže...

Link to comment
Share on other sites

Sva tri zvučnika su verovatno dobra, barem deluju kao novi. Meni se izgledom najviše sviđaju B&W, a ti sam odluči sad šta ti se sviđa. Verovatno JBL ima "najveći" zvuk od sva tri, ali meni se taj metalik sivi "Zepter" dizajn ne sviđa nimalo. Što se kvaliteta tiče, na dobrim uređajima u odgovarajućoj sobi, sve će dobro zvučati.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, SlušačOmota291 said:

Verovatno si u pravu, nije se rodio taj koji bi slušao metal na 24bita sa sve DAC-om i room correction-om

Ali opet kvalitetni uređaji postoje zbog više vrsta muzike, niko nesluša samo jedno, eventualno neko samo klasiku sluša ali i to je zamrlo hahah, svaštoslušima je najteže...

Samo nisi upoznao pravog ;)

Ali nikako sa room correction-om. To je ok stvar za HT sistem. Za ozbiljan Hi-Fi - jok. Naucio na tezi nacin.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, snatch said:

Ko sluša thrash metal iz osamdesetih godina tu ima dosta albuma sa lošom produkcijom, ali od devedesetih godina pa na ovamo mislim da je produkcija mnogo bolja izuzimajući neki težak underground. 

Najveći zločini u istoriji snimanja albuma su mi ex yu alternativni bendovi, underground i tako to

Dobra mjuza a ne smem ni da je otpanjim da ne bi zvučnike sredio od nekog zalutalog infra bassa, daj te ljudi ste normalni...

A za metal nemoraš da mi objašnjavaš...Poznavalac sam istog :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...