Jump to content


Peugeot 208 - Zvucnici


Aleksa22

Recommended Posts

Pozdrav, posedujem peugeot 208 - 2018god. Imao sam problem sa fabrickim zvucnicima koji se manifestovao tako sto je dolazilo do prekidanja u reprodukciji zvuka, odlucio sam se za zamenu zvucnika, svi zvucnici su zamenjeni ground zero programom. Takodje sam stavio novu fabricku radio jedinicu, nakon zamene imam problema sa prednjim levim zvucnikom tj vozacevim koji povremeno prekida dok svi ostali rade sasvim normalno. Elektricar je gledao instalaciju i kaze da je po njemu sve ok, da li neko ima savet sta bi moglo biti u pitanju? Takodje se dogadja da prilikom otvaranja vrata zvucnik proradi a da se nakon zatvaranaj istih zvuk izgubi.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, prophet said:

Prekid kabla odnosno kontakta na spoju kabla i zvucnika, kako kod starih tako i kod novih zvucnika.

Nazalost mislim da nije do toga problem, instalacija oko zvucnika je proverena kao i konektori, moguce da je fabricka instalacija u prekidu na nekom mestu, ponudjeno mi je da se provuce nova instalacija koja ukljucuje ground zero kabl 2x1.5, moje pitanje glasi da li se isplati provlaciti novu instalaciju? Majstor mi je rekao da je proverio sve sto je do njega i da sto se tice fabricke instalacije ona izgleda ok.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Aleksa22 said:

Shvatam, nadam se da postojeci kabl moze da se servisira, Hvala na pomoci

Наравно да може, сличан проблем сам имао на Сенику. На аутомобилу се највише отварају врата возача и поклопац за сипање горива! 😄

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, giZ_Mo said:

Наравно да може, сличан проблем сам имао на Сенику. На аутомобилу се највише отварају врата возача и поклопац за сипање горива! 😄

Samo jos jedno pitanje, da li ici lokalno do elektricara ili ipak imate nekoga za preporuku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...