Jump to content


SUBWOOFER preporuka - ako neko ko ima i raspolozen je za test.


Starch

Recommended Posts

Dobar dan svima,

 

pre neki dan mi je ubacen crv u glavu da bi mi subwoofer podigao nivo sistema ( ranije sam imao predrasudu oko toga ) ali uz dobru argumentaciju i merenja odlucio sam se da se upustim u experiment.

E sad, kako ne bih ulazio u investiciju koja mi mozda i nije trebala pa onda prodavao opremu ako je neko raspolozen i ima neki sub voleo bih da organizujemo slusanje kod mene i uradimo mali test.

Nudim pice po izboru vlasnika vufera ( destilat ne moze biti stariji od 12godina) a od opreme imam Marten Oscar Duo bookshelf zvucnike i pass labs snagas i preamp. Imam i zanimljiv dac sa dsp kontrolom i razne kablove. Mislim da je slusanje ovog sto imam vredno vremena i ne bih sad sve pisao sta imam malo je mozda i degutantno ;) ili jos preciznije niko me nije ni pitao :)

Moj fokus je na SVS zatvorenim aktivnim vuferima minimum 12" ali otvoren sam za predloge i probu.

Nadam se pomoci i dobrom druzenju.

 

Sporcki pozdrav !_!

 

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, Starch said:

znaci ne moze da se namesti :)))

Moze itekako, ali ni pod razno za jedno ili dva popodneva. Merni mikrofon je skoro pa neophodan.

Ako hoces rezultate na brzaka i/ili juris samo dubinu odziva - REL je verovatno pametnije resenje. Ali to i osetno vise kosta i limitira krajnje rezultate - pa ko sta voli, a i ume.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Delija said:

Moze itekako, ali ni pod razno za jedno ili dva popodneva. Merni mikrofon je skoro pa neophodan.

Ako hoces rezultate na brzaka i/ili juris samo dubinu odziva - REL je verovatno pametnije resenje. Ali to i osetno vise kosta i limitira krajnje rezultate - pa ko sta voli, a i ume.

Znam znam salim se imam i mikrofon!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...