Jump to content


Hi-Files Show 2022


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 sati ranije, Parton said:

za sledeći sajam muzička policija da se organizuje...

 

Možda umesto "muzičke policije" članovi foruma postave 4 ili 5 obaveznih audio snimaka!

Pa ćemo mi prezenteri krenuti na vreme - do sledeće godine - da nabavljamo te snimke i onda ih pustimo jedan za drugim! Tako se postiže referentnost predstavljanja?

Šta mislite?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pirke said:

Možda umesto "muzičke policije" članovi foruma postave 4 ili 5 obaveznih audio snimaka!

Pa ćemo mi prezenteri krenuti na vreme - do sledeće godine - da nabavljamo te snimke i onda ih pustimo jedan za drugim! Tako se postiže referentnost predstavljanja?

Šta mislite?

mislim da otvaraš pandorinu kutiju...

 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Pirke said:

Možda umesto "muzičke policije" članovi foruma postave 4 ili 5 obaveznih audio snimaka!

Pa ćemo mi prezenteri krenuti na vreme - do sledeće godine - da nabavljamo te snimke i onda ih pustimo jedan za drugim! Tako se postiže referentnost predstavljanja?

Šta mislite?

Ako sam dobro informisan jedan od sajmova u Aziji (mozda Taiwan) za sve izlagace spakuje po CD sa nekim "referentnim" numerama i svi pustaju taj CD bas da bi posetioci mogli da cuju iste numere u razlicitim okruzenjima. True or false nemam pojma...

Link to comment
Share on other sites

On 6.10.2022. at 15:38, Pirke said:

Možda umesto "muzičke policije" članovi foruma postave 4 ili 5 obaveznih audio snimaka!

Pa ćemo mi prezenteri krenuti na vreme - do sledeće godine - da nabavljamo te snimke i onda ih pustimo jedan za drugim! Tako se postiže referentnost predstavljanja?

Šta mislite?

Хвала Радиша што сте се одазвали на апел нас неутралних :rolleyes:

Ви, поред Игора, Теохарова и Слобине собе (помен на шефа Награ/Мартен собе), а Бога ми и Аце сте инспирација нас (верујем да ће се заједница сложити) конзумената за модел “слободног стила” по моделу морала којег носите да покренете талас на којем ће се возити већина излагача који имају намеру да пруже задовољство и инспирацију свима који посете сајам на нашем простору за добробит свих. :cheers
Ја Вас лично подржавам и желим да усмерите остале излагаче на тај талас који ће бити опуштен и за посетиоце и за Вас.

Видим да сте већ препознали нашу потребу и хајде заједно да позовемо и остале излагаче који ћуте да нам се придруже. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Ma samo demokratski, svako daje predlog i prva četiri su pobednici!

U subotu i nedelju je ušlo nekoliko koji su doneli kompakt diskove i ploče i pitaju da li mogu da puste? Naravno da može! Čekam da na sledeći sajam donesu USB ili hard disk ... ali ako se sećam i to se dogodilo na jednoj solo prezentaciji!!

Pogledajte pravila NASCAR trka na kružnim stazama stadiona ... ima na Youtube ... čini se da je to dosadno ali uvodjenjem PRAVILA koje svi poštuju dobija se takmičenje! Istina je takodje da NASCAR znači STOCK CAR, da je započeo kad je stvarno bila u pitanju PRERADA običnih automobila, ali da danas ta kola veze nemaju sa serijskim automobilima, više samo podsećaju spolja ...  

Sajam nije takmičenje ko je prvi! Ali mogao bi da se uspostavi neki referentni zadatak ... 

Ovim bi možda ovaj forum dobio na težini i referentnosti ali bi gubitnici morali da se pomire da je neko drugi pobedio! 

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, ab said:

Хвала Радиша што сте се одазвали на апел нас неутралних :rolleyes:

........................
Видим да сте већ препознали нашу потребу и хајде заједно да позовемо и остале учеснике који ћуте да нам се придруже. :thumbsup2

I sam sam posetilac sajmova i znam kako je to kad udješ u prvu sobu, pa drugu, pa treću, pa četvrtu ... Ovo bi mogla da bude neka vrsta etalona ograničenog izbora - dužina pesme, vrsta zapisa!

Mislim da to može da se razradi naravno uz maksimalnu saglasnost VEĆINE! 

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, nesone said:

Sve pohvale,

samo nam objasni tvoj zadnji pasus. Hvala unapred.

Jasno je, elektronsko glasanje, od dana tog i tog do dana tog i tog, pravilo ONE VOTE - FIRST WINS THE POST! Nema bugarskih vozova, duple prijave članova foruma, ... mislim da to ima ko da organizuje i sprovede! 

Pobednička pesma ne dobija nikakve pare! Ha ha ... 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Pirke said:

Sajam nije takmičenje ko je prvi! Ali mogao bi da se uspostavi neki referentni zadatak ... 

Ovim bi možda ovaj forum dobio na težini i referentnosti ali bi gubitnici morali da se pomire da je neko drugi pobedio! 

Kod dobrih sistema - nema tu pobednika ili gubitnika. Svi mi cujemo drugacije i imamo razlicite preferencije.

Ne treba cilj da bude trazenje objektivno "najboljeg" sistema - vec da pomogne pojedincu da izabere subjektivno najbolji sistem, tako sto ce iste numere cuti na svim sistemima koji su u uzem izboru.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, somilenko said:

 

1 sat ranije, Ljuba said:

Jao kad se setim sms glasanja za najbolji zvuk 😂😂😂

Ne drugovi glasanje ko je najbolji na sajmu, najbolji zvuk, itd ... ! 

U pitanju je glasanje za izbor 4 referentne pesme koje izaberu članovi foruma! 

A posle se svako opredeljuje šta već misli ... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...