Jump to content


Hi-Files Show 2022


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danas nisam video sve, najvise vremena sam proveo slusajuci sistem sa Soulines gramofonom ( zbog istog ) i kod AI - interesovalo me je kako svira sistem sa njihovim aparatima.

Bio sam i kod Velikinca dok su svirale horn/hibrid kutije a potom klasican trosistemac.

Dole kod Sretenovica sa open baffle zvucnicima - samo nije mi se slusao Leon Cohen u nizu pesama za koje ne znas koliko ce trajati....ceo album ??

Slusalice sam ostavio za sutra.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nixie said:

Ti manji kod Velikinca su meni mnogo bolje zvučali od velikih.

Karakterno su drugaciji - reprodukcija visokotonca sa hornom ume biti drugacija od klasike - cesto deluje prigusenije, manje energicno, bez velikog prskanja u prostoru.

Ovo je malo generalizacija sto ne volim ali takva je moja percepcija vrlo cesto - izmedju visokog na dasci i viskog iza horne.

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, Krca44 said:

Promasio sam ih, nazalost.

Gde su oni tacno bili, molim te ?

Na prvom spratu, u uglu levo kada se dođe stepenicama.

10 sati ranije, Delija said:

Bilo bi tragikomicno da nije tako 🙃

Vidimo se sutra ;)

Ume da bude, tragikomično. Ali ovo juče i nadam se danas je bilo apsolutno besprekorno.

Vidimo se svakako! :cheers

Link to comment
Share on other sites

Kao izvor, na mene je zvucno najjaci utisak ostavio gramofon Perpetuum Ebner (u AI sobi), sa externim napajanjem, mislim Thorens TP92 ruckom, glavom Hana ML, Zanden phonom...

Teoharov odlican, Velikinac solidan, ostalo prosecno, ili cak i nezadovoljavajuce, ako se u obzir uzme cena izlozenih uredjaja/sistema.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...