Mikica Posted September 14, 2022 Report Posted September 14, 2022 Pozdrav svima, nov sam na forumu. U pitanju je sonijev 6.1 risiver model STR-DE597. Primetio sam u poslednje vreme da desni zvucnik radi tise od levog. Kad se pomeri balance +3 na desno dobijem savrsen stereo. Kad ga ne palim po nekoliko dana, moram da stavim i do +5 na desno (ima do +7 ili 8 ) i onda posle nekog vremena vratim balance na +3 desno i imam podjednak zvuk na oba zvucnika. Uradjen i hard reset, sve isto. Da li mozda ima jos neka caka za koju ja ne znam ili ipak da ga odnesem u neki servis? Hvala Vam u napred na odgovorima! Quote
sweeT_Tooth Posted September 14, 2022 Report Posted September 14, 2022 16 minuta ranije, Mikica said: Hvala Vam u napred na odgovorima! Контакт спреј у шаке и очисти све преклопнике и потенциометре! Quote
Mikica Posted September 14, 2022 Author Report Posted September 14, 2022 Jel moze s ovim?https://www.svitol.it/en/products/svitol-specialties-line/svitol-electric/ Quote
sweeT_Tooth Posted September 14, 2022 Report Posted September 14, 2022 Пробај али ако мирише на WD40 онда само за преклопнике, потови не!Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока Quote
Mikica Posted September 14, 2022 Author Report Posted September 14, 2022 Oseca se slicno ko wd40. Iskreno, nisam bas ni siguran sta su potovi a sta preklopnici, nisam bas toliko strucan. Malopre sam ga otvorio, prasine tu i tamo (s vremena na vreme izduvavan), ne izgleda mi da je nekada negde nesto gorelo. Mozda bi ipak bilo bolje da odnesem kod nekog strucnijeg da pogleda/ispita. Neka preporuka za strucnjaka/majstora/servis na podruciju Beograda? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.