Jump to content


Smešne slike


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad sam se docepao českih piva na sva nasa sam zaboravio, kad se setim švapskih malih pivara i na česka zaboravim. Realno, od svoje pivske "rodne grude" gore pivo nisam probao,Vrsacko je bilo odlično. Dobra je u Bečkereku bila atmosfera i tamburasi posle par piva u pivnici. Jos vucem traume od rada preko studenske u pivari...tako da se radije secam pivnice i tamburasa nego pivare i piva.
Kad sam bio u Cehoslovackoj u hotelu uz obrok obavezno krigla piva i krigla kisele. To se tako sluzilo.
Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, prophet said:

Mislio sam na domaca piva. Secate se Tuborg bombica?
Udjes u disko i uzmes 2 komada. Prvo pijes i jednom cugu, drugo malo otpijes i dodas votku. To nas nalozile cehinje, kazu kod nas samo zene piju cisto pivo.

Lasko je bilo domace kao i Tuborg iz Podravke u kako kazes trbusastim flasicama.

Link to comment
Share on other sites

Da se vratimo na pivo, ipak je zanimljivije od humora koji se prezentuje ovde ;)

18 sati ranije, nesone said:

  Dusmani ugasili najbolju pivaru u SFRJ. U Vrscu, cela Juga tukla Sampion pivo. Vi matori se podsetite......

Ovi mladi to ne znaju,  sta je bio kvalitet. 

 

Pošto spadam u mlađe, moram reći da se krajem 90-ih to pivo (zbog kvaliteta) zvalo Šampon :) tako da se od raspada SFRJ nešto gadno poremetilo tamo...

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Engine said:

Nebi trebalo da si pio apatinsko nikšićko na moru. Kada su te dvije pivare postale dio velike grupacije Nikšićko pivo za srbijansko tržište se počelo da proizvodu u Apatinu a Jelen u potpuno novom dijelu nikšićke pivare za crnogorsko tržište. Zbog toga si mogao na moru da piješ odličan nikšićki jelen koji je dobar kako zbog dobre vode tako i zbog novog postrojenja za proizvodnju.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 

Druze, da li znas da se limenke  Niksickog piva, punile u Rumuniji u prvoj dekadi 2000-tih? Iste te limenke pio u Budvi i Petrovcu.

Ledeno toceno , na Lucici plazi.

100_0062.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...