Jump to content


Pitanje u vezi DAC


zoranz

Recommended Posts

9 hours ago, Nixie said:

Pa zarazno je poprilično. Posle se teško smiriš, a troškovi samo  📈

Pa da, mislim nije naivno ovaj da kazemo kineski e30 koji nesto kao vredi  kosta 180e. Ja sam bio zagrejan da kupim zen dac v2 ali sam odustao jer nema spdif in, pa mi to ne odgovara jer retko koji streamer ima usb out....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 sat ranije, brijac said:

Mene ubi stavljanje butik komponenti 😅

Kvalitet ne dolazi sam po sebi., ali velika je ušteda što sam znaš da napraviš sve šta ti treba. Onda ulaziš u zonu nedostupnu većini zbog cene. A i sam uređaj je unikat osim što je PCM63.N-K (još da je Y ...  🙃).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prodao sam konacno ovaj krs Denon 1911 :)

Ako moze pomoc oko izbora  pojacala ili stereo risivera, ne bih vise uzimao AV risiver jer slusam samo muziku..Zvucnici su kef q300,ifi zen dac v2(slusam uglavnom Tidal). Budzet- 350e.

Ono sto meni deluje zanimljivo: Marantz PM 6002, PM-7003, Cambridge audio azur 650A, Harman HK970, Denon PMA-720AE, NAD C356BEE, yamaha a-s700...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, nesone said:

Imas li ponude za integrisane pojacivace ?

Za tvoj budzet, nadji ocuvan , isprobaj naravno. I uzivaj.

Nego, imas li stalke za Kef spkrs? Oni su jako bitni.

Nemam konkretne ponude gledam oglase. Znam nekog lika u Ns od kojih sam uzimao vec nesto za caleta, a ovo ima trenutno:

https://novi.kupujemprodajem.com/sasa-popovic/svi-oglasi/448325/1?categoryId=1&order=price desc

Stalke sam kupio ranije ovde od clana Atacama nexus 6i.

Omni, ovaj Teac A H500i sam gledao i ja deluje zanimljivo, 50w da li je dovoljno.... Nisam rekao da sam ranije imao nad 320bee i nije mi ta komb nekako legla, iako se dosta preporucuje nad uparivanje sa kef...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, omni said:

50W je dovoljno, zvuk je neutralan, ja ga koristim sa Canton Ergo 72 DC (4 oma) u 15 kvadrata i ne verujem da sam ga ikad odvrnuo više od 20%

https://www.ebay.com/urw/TEAC-A-H500i-Stereo-Integrated-Amplifier/product-reviews/219508079

Pa obzirom da mi je Mladenovac 25km otici cu do njega sa kutijama da cujem teac, CA 240 v2.0, Arcam Alpha 9...Teac bi odmah uzeo da ima daljinski ali posto ga nema nzm, meni se to bas ne vija preko....

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2022 at 10:16 AM, omni said:

Ako ti legne Teac, daljinac može i univerzalni ili aplikacija preko telefona ako ima IR. Kod istog prodavca probaj i Teac C RH500 Reference

Probao sam Teac A H500i,CA 640v2 i nad 356bee koji nije na oglasima. Teac zvuci duplo bolje od mog bivseg Denon 1911 ali nije bas ocuvan sjajno  kao na slikama i iz nekog razloga nije hteo nikako da radi preko aplikacije teac remote dok npr cd radi....CA je ok, ali ne bas za moj ukus,previse svetlo,previse detaljno za moj ukus, verovatno jer su i kef q300 takvi pa mu treba nesto kontra,.....nzm...Nad 356bee je ostavio ubedljivo najbolji utisak na mene u svakom smislu, ocuvan je ima i original daljinac pa razmisljam o njemu.Hteo sam da cujem i Harman Kardon HK 670 ali covek nije imao vise vremena za zezanje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...