Jump to content


Molim za preporuku


Koko Bil

Recommended Posts

Možda će vam se moj problemčić učiniti glupim, ali ja jednostavno ne mogu da pronađem slušalice koje bi mi odgovarale. Uopšte nisam zahtevan što se kvaliteta tiče, trebaju mi da ih vežem sa telefonom dok rekreiram. Imam JBL tune 700bt i one su u principu ok, ali su baš velike i pomalo mi smetaju. Bubice su me vazda nervirale i ispadale mi iz ušiju, ali sam, videvši da drugim ljudima to radi, ipak prelomio i kupio bose sport earbuds. Iskreno, presudio je brend (kontao sam da bose ne može biti loš) i boja. I pogodio sam, zvuk je nebo u odnosu na jbl, stoje na mestu, i sve bi bilo super, ali... jednostavno mi smetaju u uhu, posle desetak - petnaest minuta imam osećaj da su mi zabijene do krajnika, a pri tom su uši počele i da se perutaju, morao sam da ih lečim kojekakvim kremama...

Najbolje bi mi pasovale slušalice kakve su nekad išle uz vokmene, one sa rajfom i okruglim sunđerčićem, ali takve se kanda više ne prave. Ili se prave a ja ne mogu da provalim? Naravno, moraju biti bt. I da ne koštaju bubreg. Ako možete, pomozite...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cerci kupio Senhaiserke tog tipa, jer su in ear uzrok mnogim problemima sa sluhom ...tako da je razlog bio roditeljska briga. Ultralake su, ne osete se na usima.Negde izmedju vokmenskih i vecih slusalica su. Bile su oko 70eur u audioplusu, al' ima tome 2g.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sondek said:

Ja sam cerci kupio Senhaiserke tog tipa, jer su in ear uzrok mnogim problemima sa sluhom ...tako da je razlog bio roditeljska briga. Ultralake su, ne osete se na usima.Negde izmedju vokmenskih i vecih slusalica su. Bile su oko 70eur u audioplusu, al' ima tome 2g.

Koje Senhaiser?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zbrujic said:

Probaj Koss Porta Pro. 

Pride su prilično jeftine. 

Edit: Ha! U isto vreme. 

 

1 sat ranije, duka said:
 
Čuo sam da su te Koss dobre. Mada, deluju mi malo rogobatno. Ali ok, pogledaću ih, verovatno je uživo predstava drugačija...
Hvala na preporuci!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 12.7.2022. at 14:25, duka said:

Koko, ima li novih utisaka? 🙂

Prezadovoljan! Upravo sam to i tražio, sluške kakve sam koristio kao klinac sa vokmenom... Sreća je što postoji ovakav forum gde vas ljudi brzo upute na ono što vam treba.

Kvalitet zvuka odličan, prateća torbica izvanredna, kad ih nosim negde gde mi neće trebati zapakujem ih unutra i u nekom rancu zauzimaju vrlo malo mesta. Punio sam ih jednom od kad sam ih kupio. Meni nemaju ama baš nikakvu manu...

Link to comment
Share on other sites

On 19.7.2022. at 10:46, Koko Bil said:

Prezadovoljan! Upravo sam to i tražio, sluške kakve sam koristio kao klinac sa vokmenom... Sreća je što postoji ovakav forum gde vas ljudi brzo upute na ono što vam treba.

Kvalitet zvuka odličan, prateća torbica izvanredna, kad ih nosim negde gde mi neće trebati zapakujem ih unutra i u nekom rancu zauzimaju vrlo malo mesta. Punio sam ih jednom od kad sam ih kupio. Meni nemaju ama baš nikakvu manu...

Drago mi je da to čujem! 👍

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...