Jump to content


Album Player (APlayer) Vol. II


vdzele

Recommended Posts

Pošto je stara tema zatvorena, pokrenuću novu. Skinuo sam novu verziju 2.113.

http://albumplayer.ru/english.html

Veoma sam zadovoljan kako zvuči. Jedina zamerka je da mi je malo potkratio najniže bas tonove.

Takođe sam skinuo sa nekog foruma i MinorityClean208. Veoma dobra. Doduše nisam skidao dugo novije verzije.

Ako neko ima bolju kombinaciju programa za Win 10, nek je stavi u ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Probao 262. Dosta mirna i opuštena. Medjutim ima slabiji bas i dinamiku u odnosu na 272 koju sam zadržao.

Koliko sam razumeo kad se koristi sexe, i daš mu koji MC da koristi, onda je to bolje nego da ga ručno pokrećeš kao proces. Service je bolji nego proces? Mislim da je čujno bolji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Trenutno mi svira 284. Izuzetan je.

Japanac pravi veliki napredak sa 28x serijom u odnosu na 27x seriju. A opetila se osetila i razlika 27x serije u odnosu 26x seriju. Dugo mi svirala 281 verzija. Imala je dobar tonski balans, ali 284 je dosta bolji.

Ima dublji bas, ima utegnutiji bas i mnogo više supstance u basu. Srednji i visoki su dosta melodični. Veća je slika u odnosu na 281. Vokali su više prirodni. Drugar ima zamerku da neki instrumenti ne stoje dobro u prostoru, više su gurnuti prema sredini scene.

Javljam se da pitam da li ima neko 283 verziju? Slučajno sam je propustio i sad ne mogu da je nadjem na internetu. Nek mi pošalje na [email protected].

Inače sam počeo da koristim sexe program tako da majorityclean radi kao servis ne kao proces. Razlika je velika. Jel on može samo jedan exe fajl da inportuje? Da li neko koristi još neki program za čišćenje windowsa? (sem Lemonade, MC i sexe). Jel neko našao da je nešto bolje od Albumplejera? Ako neko želi da mu objasnim kako se koriste ovi programi nek me cimne na porukama.

Da zaključim da je Windows teško djubre kao platforma za slušanje muzike. Bez ovih dodatnih programa slušanje muzike sa windowsa na dobrim uredjajima je potpuna promašena investicija. Bačene pare skroz.

Link to comment
Share on other sites

Muziku slušam preko posebnog mini ITX računara, na njemu Windows 10 LTSC, skroz očišćen od gluposti pomoću programčića (ne mogu da se setim kog nisam kući), oko 800 mb spakovan, samo za muziku, ja sam prčkao sa tim programom ali mi je kolega Garson poslao sve sredjeno :), Foobar uvek zadnja verzija, Majority clean i Lemonade preko sexe sami se pokreću kad se startuje Win.

Link to comment
Share on other sites

Majority Clean. Program za bolji rad audio zapisa na Windowsu.

- Zadnja verzija programa se uvek nalazi na ovom linku u donjem delu. Pritisni na Rewrite data....

http://www.mics.ne.jp/~cdorya/MajiorityClean/#download

Za otvaranje ovog paketa treba vam 7-zip program.  https://www.7-zip.org/

Trenutna lozinka je HUSTLER za ovu seriju paketa i nekoliko unazad.

U paketu koristite MajorityClean i Lemonade. Njih izvucite iz paketa negde na komp, recimo folder MC 284. Ima tu i za Linux. Ako neko zna čemu služe RewriteData program nek napiše. Ja je ne koristim.

- Na ovom linku se nalaze starije verzije programa i njihove lozinke za otvaranje. Ima tu još programa koji nečemu služe, al ja nemam pojma. Skinite pri dnu arhive sexe64en012.zip

https://mega.nz/folder/wBdgnboY#EUIls6NlFfDUVaxn-zLNmQ

- Sexe program služi da Majorityclean i Lemonade rade kao servis, mada mogu da rade samo kao procesi samo dupil klik na njega i on radi.

Prekopiraj Sexe u poseban folder Sexe MC. Opet isti sexe prekopiraj u Sexe Lem. Znaci imaš dva posebna foldera sa dva exe fajla unutra.

Startuj Sexe iz Sexe MC. Pritisni browse dugme i unesi MajiorityClean284.exe. Dva puta pritisni OK - potvrdi sve.

Startuj Sexe iz Sexe Lem. Pritisni browse dugme i unesi LemonadeElitest46.exe. Dva puta pritisni OK - potvrdi sve.

Sad oba programa rade kao servis i proces. Oni će se sada startovati uvek sa Windowsom.

- Ako želiš da promeniš verzije ili stopiraš programe uradi sledeće. Prvo ćemo izbaciti Task Manager na desktop. Kod win 10 on se nalazi Strart - Programs - Windows System - desni klik na Task Manager send to Desktop.

Dupli klik na ikonicu Task Manager sa desktopa. Tu imate dva Taba (listića) bitna. Processes i Services.

Prvo udji u Services. Nadji oba servisa na listingu. Desni klik na oba - stop servis. Posle udji u procese. Nadji ta dva procesa - desni klik - End Task. Sad je sve zaustavljeno i sad čuješ goli windows. Poslušaj razlike.

Tek sad možeš da brišeš i biraš drugu verziju. Samo kad je sve zaustavljeno i obrisano u procesima. Sad odeš u Sexe foldere i startuješ exe fajlove. Pritisneš delete i sve je obrisano sa windowsa, iz servisa. Ta verzija se više neće dizati. Gore sam opisao kako se bira i ubacuje druga koja ti dodje pod ruke. Kad dodje 285 recimo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...