Jump to content


Odabir pojačala za Klipsch RF62


VladanV

Recommended Posts

Pozdrav, 

Prijatelj je kupio kutije Klipsch Rf62 I subwoofer Klipsch RW 10D.

Zatražio je pomoć u odabiru ostatka sistema. Amplifikacija i streamer. Od bitnog značaja mu je i Bluetooth connectivity da može da pušta Spotify ili internet radio sa telefona. 

Moja preporuka je da uzme Yamahu R-N 602. Sa ovim all in one rešenjem mislim da rešava sve na elegantan način. 

Da li ima neko ideju sta bi bolje leglo uz ove 2.1 zvučnike 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klops said:

Imam Klipsch RP-600M i R-N 602. Bombonica .
Ne treba mu nista, imace sve sa MulitCast aplikacijom, Spotify,Tidal, Deezer,  Net radio, Bluetooth, Server, USB i sva cuda svijeta.Podrzava mnoge formate..Sjajno rjesenje za sve u jednom.

Hvala na odgovoru!

Kakva je sinergija Yamahe i Klipscha?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VladanV said:

Hvala na odgovoru!

Kakva je sinergija Yamahe i Klipscha?

Ja sam prilicno zadovoljan...Sto rece i moj prethodnik idu dobro i uz marantza (prije ove Yamahe sam imao i njega)..Medjutim nesto su bili bagoviti, sto zna biti krajnje frustrirajuce kada koristis ovakav uredjaj.Mora biti bez greske i bagovanja. ali mislim , da su to ispravili na ovim zadnjim verzijama, ne znam tacno.Yamahica radi stvarno fluidno, strima i sve je bez ikakvih zastoja.S vremena na vreme puste apdejt firmware-a kao i MultiCast aplikacije.Dakle , ona je stvarno malo kompaktno cudo.( naravno pricamo ovdje o ovim cjenovnim razredima i klasama network strimera da me neko ne pocne gadjati kamenicama ..:) U toj klasi nece biti razocaran stvarno..I sad najbitniji savjet, ma sta ko dalje bude pricao na ovoj temi.....POSLUSATI....dakle, neka isproba i poslusa.Svi smo mi razliciti i slusna percepcija je svakom drugacija, pa i ocekivanja kako nesto treba da bude i sta da ocekuje.Tako da, neka ode malo poslusa koju varijantu pa neka odluci.Za ovu Yamhicu stvarno tvrdim da radi fluidno i bez zastoja.|Istina, imam jako dobru konekciju sa netom.Vjerovatno igra ulogu.Ali za godinu dana niti jedan jedini put nije zabagovala...sto ne kazem da nekom drugom mozda se i desi...Samo govorim o svom iskustvu a koristim je svakodnevno.Najvise net radio, pa onda moja kolekcija na serveru.Tu i tamo Spotify.

Vidim da ima opciju sa sabvuferom uz ove zvucnike...mislim da ce biti odusevljen.Eto toliko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...