Jump to content


Povratnički sistem


dulehifi

Recommended Posts

Ako ga uzimate pazite ima dvije verzije,ova kod mene je prva i prava.Gornji bas je u kompresionoj kutiji,visokotonac je svileni sa damping spužvicom okolo,buksne su metalne i drugačija je skretnica.Što se tiče zvuka velik je i nije za sobe manje od 30m²,visoki su mekani i nema nikakve smetnje kad je glasno.Snage je dosta i 50w.Što se tiče basa ima i onaj duboki i kik jer kako sam naveo gore kompresija dolje reflex.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dulehifi said:

Ako ga uzimate pazite ima dvije verzije,ova kod mene je prva i prava.Gornji bas je u kompresionoj kutiji,visokotonac je svileni sa damping spužvicom okolo,buksne su metalne i drugačija je skretnica.Što se tiče zvuka velik je i nije za sobe manje od 30m²,visoki su mekani i nema nikakve smetnje kad je glasno.Snage je dosta i 50w.Što se tiče basa ima i onaj duboki i kik jer kako sam naveo gore kompresija dolje reflex.

hvala na pojasnjenju!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I kako si zadovoljan tom kombinaciom, pošto imam ija takav sony i heco interior plus, i lepo ih tera ali mozda za moj ukus bi mogli biti jači visoki kad je malo pojačano, ali kad se malo otpanji.... Nešto mislim da menjam zvučnike pa me zanima koje bi podnostojece kutije dobro išle uz njega. Pozz

Poslato sa AMN-LX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Uzmi Kineske IEC napojne koje dobiješ uz uređaj i najjeftinije žice za zvučnike i interkonekte, USB kabal eventualno od nekog printera i onda nemaš pojma kako ti sistem stvarno radi   Zato je kablove najbolje uzeti na probu ako je izvodljivo, da ne ostaju viškovi. A ostaće svakako, jer pojavi se neki nov, manje ili više bolji od starog i tako to ide godinama. A i uređaji se gomilaju, prodaju ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...