Jump to content


Vinilijada 2022


Koumbare

Recommended Posts

Ko je voljan da se priključi više je nego dobrodošao! ;)

Pravila su jednostavna - potrebno je odgovoriti na ova 3 pitanja (i postaviti slike):

1. Najdraži kupljeni vinil u 2021 godini. (samo jedan)

2. Najslušaniji vinil u 2021. godini (najviše puta bio na gramofonu) (samo jedan)

3. "Vaskrsli" vinil - vrlo drag izvođač kojeg volite ali je spletom okolnosti duže vremena bio "zapostavljen" pa se tokom 2021. godine prilično često nalazio na gramofonu. (samo jedan)

Biće interesantno videti sužene izbore uvaženih članova a isto tako istražiti ta izdanja...

 

1. Par godina sam gledao kako da ga kupim ali su cene bile prejake i praktično išle na neku medijanu oko 60 EUR a sve više i više rasle... bukvalno sam bio na samoj ivici da je kupim za nekih 70 EUR (uz suze i uzdisaje) kad me je Juno obavestio da je ovo izdanje Back In Stock po ceni od 21 EUR. Malo je reći da sam uzeo dva komada... Mnogo volim ovaj album i rado ga slušam.

ebtg.thumb.jpg.50bd6704832f59dfd28d10094ba39ff5.jpg

2. Gospom Lady Blackbird i njenim debitantskim albumom sam, malo je reći, opčinjen... Od kad je izdat i pogotovu od kad ga imam na vinilu, slušao sam ga toliko puta da je ubedljivo najslušaniji u 2021. godini.

ldblckbrd.thumb.jpg.d44e0d73ee5a99d0d80231b8da15f54a.jpg

3. Msje Ludovic Navvare poznatiji kao St. Germain je našao put da vrlo često bude slušan među albumima ove godine. Sigurno ima barem 2 ili 3 godine da ništa od njega nisam svesno pustio na slušanje, a svojevremeno sam takođe bio hipnotisan njegovim radom, ponajviše ovim albumom.

stgrmn.thumb.jpg.fac33795f6820e7dc24d398f0708ac46.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...