Jump to content


Vešanja za B&W DM 603 S2


Dr Roadstar

Recommended Posts

Tzv. "Sorrento" finiš. Izbjegavati (pogotovo jer su sad 15-ak godina stari), jer ti "bijeli" ovjesi (zapravo su više nekako svjetlo bež) nisu ni blizu dugotrajni kao "obični" gumeni (crni). Isto vrijedi i za S3 seriju. Nisam ni ja znao, ali ove godine saznah 😎

O nizozemskom shopu sve najbolje, iako im ovjesi ne izgledaju točno kao originali, no zvučne razlike praktično nema, pa ne treba strahovati.

Samo treba prvo naći PROVJERENO DOBROG majstora koji će odraditi posao kako treba. To je problematičnije.

Link to comment
Share on other sites

Znam ih nekoliko i svi su dobri. Kad si u većem mestu (Beograd, Novi Sad, Niš itd.), uglavnom nema nikakvih problema, ali u manjim realno nema tih majstora ili su retki. Svi znaju samo kola da popravljaju i mobilne telefone, ili misle da znaju. Kad treba nešto da nabaviš, čeka te svašta, poštarina, carina, mogućnost oštećenja u transportu ili da ne vidiš ni pare ni paket nikada. 

Link to comment
Share on other sites

Imam srećom dobrog majstora u Virovitici (VT, jel), takvog da mu šalju ljudi i iz većih gradova, pa i iz Zagreba. Zapravo iz cijele Hrvatske. I stalno ima posla. A VT je relativno mali grad. Dakle, nije pravilo.

Naravno, dosta njih moguće nema službeno otvoren obrt ili slično, pa ljudi ne znaju za njih, a u njihovom je gradu npr.. Barem ja naiđoh na par slučajeva u mom, nevezeno sad za hifi.

Link to comment
Share on other sites

👍 😅

Doduše, meni je taj moj majstor (pošto voli pričati u nedogled, zbog čega ga izbjegavam kad god mogu, jer uguši čovjeka 🤣), lijepo pokazao par primjeraka koje mu je netko poslao "popravljene", od nekog "majstora" u ZG-u, i naravno, nije to bilo ni vizuelno kako treba, a ni mehanički.

Je radilo je, samo pitanje dokle bi i kako. Izgled (ljepilo lagano i po membrabni i po ovjesu) je priča za sebe, iako ipak sekundarno u cijeloj priči.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovaj momak iz Svrljiga je zaista za svaku preporuku.

Što se tiče majstora u Beogradu, Siniša u Zemunu, Neša, mislim da je NN ili tako nekako (izvinjavam se čoveku - meni nije ništa radio ali sam se par puta konsultovao sa njim, vrlo korektan čovek) i Neša na Bež. kosi. 
 

Ima majstora, a što se tiče delova, to jeste problem, jer su svi oni prvenstveno "baždareni" da prodaju nove proizvode, a za opremu staru 10+ uglavnom nema podrške.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...