Jump to content


Vešanja za B&W DM 603 S2


Dr Roadstar

Recommended Posts

Чисто сумњам сем ако им није остало по фиокама јер B&W не пружа подршку (стим ни дистрибутер) чини ми се након 10 година, зато написах Sinevoice

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ab said:

Распитај се код Sinevoice, Синиша је био дугогодишњи сервисер B&W - можда има у буџаку

Ok, hvala.

 

1 sat ranije, Delija said:

Pitaj u Koratu - ranije ne moglo da se naruci bukvalno sve od rezervnih delova.

Probaću i to. Hvala.

Inače nisu oštećeni već su izgubili elastičnost. Ali skroz.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Dr Roadstar said:

Raspitivao sam se kod dostupnih servisera...Nema ništa. Da li je neko poručivao i online sa strane? Može i ta varijanta.

Види на КП-у, човек из Сврљига се бави продајом сунђерастих и гумених вешања као и остлих делова за сервисирање звучника.

Link to comment
Share on other sites

42 minuta ranije, Nixie said:

Imaš originale za oba drivera u speakerrepairshop.nl

Ja sam uzimao od njih kad je zatrebalo. I lepak i ferofluid.

I onda može to bilo ko da ti zameni, Siniša, Branko...

Hvala, video sam. Poručivali ste direktno, da stigne na adresu u SRB ? Da li je bilo dodatnih troškova oko slanja, carine, bilo šta...?

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minuta ranije, giZ_Mo said:

Види на КП-у, човек из Сврљига се бави продајом сунђерастих и гумених вешања као и остлих делова за сервисирање звучника.

Pitaću.

Update------Nema, pitao.

26 minuta ranije, Delija said:

Na S3 su se gume lezista za maske bukvalno raspadale, a deluje da su od istog ili vrlo slicnog materijala kao vesanje.

eyJidWNrZXQiOiJtZWRpYS5hZHNpbWcuY29tIiwi

Znam, zato sam i prilikom naručivanja iz SWE gledao S2 i našao ali na slici je bilo sve ok, kupljeni od prvog vlasnika, čak i pri slušanju na " laganim" melodijama ( neki vokal, gitara...)  je bilo sve ok.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dr Roadstar said:

Hvala, video sam. Poručivali ste direktno, da stigne na adresu u SRB ? Da li je bilo dodatnih troškova oko slanja, carine, bilo šta...?

Pre par godina, to je sa zapada znači poštarina, carina i PDV. Šalju pravi račun, jer moraju. Ako postoji neka opcija slanja u inostranstvo pa donošenje ovde to je skoro duplo povoljnije.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Nixie said:

Bez lepka naravno, ima to i ovde.

Postoje naravno i jeftinije opcije kod nas, ima tih vešanja samo je umetnost nabosti dimenzije i izgled da se ne vidi razlika. A koje god staviš, zvuk će se malo promeniti, jer tako je to.

Naravno. Prvo da probamo ovo sa NL-SWE. Ako ne , ima spremna opcija sa dostupnim materijalom i ljudi sa iskustvom. Kontaktirao sam već i prijatno iznenašem saradnjom. U Pomoravlju imam i odličnog majstora za drajvere.

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, giZ_Mo said:

Како нема.....Позови човека и питај, одличан за сарадњу 

https://www.kupujemprodajem.com/audio/zvucnici-oprema-i-delovi/vesanja-kalote-centratori-za-zvucnike/oglas/4622542

 

25 minuta ranije, giZ_Mo said:

Jesam, dva puta 😀

Prošao sve oglase i pitao.

54 minuta ranije, Nixie said:

To ti je verovatno najbolja opcija. Druga je da pitaš Korato.

Da, naručuje se upravo par za mid i bass sa tog sajta da stigne u SWE. Pa kod nas ...Traje malo ali ... Bolje tako.

Jedino što ne znam da li da menjam na obe kutije, na jednoj su sasvim dobri. Verovatno ću uzeti za rezervu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...