Jump to content


Koje integrisano striming pojačalo za zvučnike


Kivione

Recommended Posts

21 minuta ranije, Sonichammer said:

To dosta govori i o naimovcima i o Naimu 

 

24 minuta ranije, Delija said:

Naim-ovci lagano ture 50k evra elektronike na zvucnike od 3k :D

Nemojte biti pretenciozni, odmah sam pitao da li moze da dobaci, kakvih 50K, Nova je nova 5000 evra, polovna se moze naci za 3500evri, preporucio sam jer ima sve shto trazi i shto mu treba, u prologu je rekao da je probao od 40w i da je slabo, Nova je 2 x 80w. I sami ste kao i ja cesto krenuli da gledate uredjaj za mnogo manje para a kasnije uzeli skuplji, neke kockice se poklope...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minuta ranije, petarjovic said:

 

Nemojte biti pretenciozni, odmah sam pitao da li moze da dobaci, kakvih 50K, Nova je nova 5000 evra, polovna se moze naci za 3500evri, preporucio sam jer ima sve shto trazi i shto mu treba, u prologu je rekao da je probao od 40w i da je slabo, Nova je 2 x 80w. I sami ste kao i ja cesto krenuli da gledate uredjaj za mnogo manje para a kasnije uzeli skuplji, neke kockice se poklope...

Druze, dal’ je 3500 ili 5000€ na zvucnike od 1600€ sasvim je svejedno. Pogresan predlog u obe varijante.

Takodje, nije rekao da je probao vec je rekao da se “plasi” da nije dovoljno 40w za njegove zvucnike sto navodi na pomisao da nije probao. Kapiras?

Ljudi, da li vi citate sta drugi pisu???

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ima neki Marantz sa striming opcijom za oko 1500€.
Pogledaj to.

Nije bolji od svega predlozenog, sta vise nije bolji ni od cega predlozenog ali je dobar match sa tvojim zvucnicima u klasi cene.

Kako ce se uklopiti zvucno, ne znam.

 

@edit

evo ovaj

https://www.whathifi.com/reviews/marantz-pm7000n

Link to comment
Share on other sites

E onda napadaj neki od onih koje si spomenuo u prvom postu ili ako su ambicije i vece, Sondekov predlog ima smisla samo, trebalo je to odmah da kazes, koji je “plan”.

CA Evo 150 je odlican, Linn Majil jos bolji i dosta skuplji...

Go for it, nebo je granica...

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, Kivione said:

Za ukupan sistem znaci posle zvucnika 1.5 do 2.5 😁

A jesam fan garancija moram priznati pogotovo sa cenama servisa gore (ruke) 

“Gore” i zivis i radis (pretpostavljam), ne bi trebalo da bude problema ako se bas desi... 

 

E9A3F613-915E-4EC0-890D-85D2B3718DFE.jpeg

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Sonichammer said:

“Gore” i zivis i radis (pretpostavljam), ne bi trebalo da bude problema ako se bas desi... 

 

E9A3F613-915E-4EC0-890D-85D2B3718DFE.jpeg

Hehe moja paranoja nadjacava sve. Ali realno, Norveška je 10x skuplja za ruke nego ovde. Za mnoge stvari lakše kupiti novo nego da te capnu za popravku. 

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, Kivione said:

Hehe moja paranoja nadjacava sve. Ali realno, Norveška je 10x skuplja za ruke nego ovde. Za mnoge stvari lakše kupiti novo nego da te capnu za popravku. 

I prosecna plata je BAR 10x veca nego ovde.

Dodje na isto... i bolje 👍

Link to comment
Share on other sites

Vodi računa da ima i Prisma modul, u suprotnom je samo običan integralac...

Prisma modul sadrži streamer i DAC...

Ja sam slušao i35 sa Prisma modulom i to radi odlično. U pitanju su UFPD2 moduli D klase (Primare-ovi), i25 je manji brat 35-ice i sve je manje više isto sem snage. Takođe, mogu fino da poteraju dosta zahtevne kutije, poprilično su strujno potentni uređaji.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, somilenko said:

Vodi računa da ima i Prisma modul, u suprotnom je samo običan integralac...

Prisma modul sadrži streamer i DAC...

Ja sam slušao i35 sa Prisma modulom i to radi odlično. U pitanju su UFPD2 moduli D klase (Primare-ovi), i25 je manji brat 35-ice i sve je manje više isto sem snage. Takođe, mogu fino da poteraju dosta zahtevne kutije, poprilično su strujno potentni uređaji.

Po opisu oglasa imaju. A prodavnica mi na 40 min voznje, mozda odem da poslusam, hvala jos jednom :)

Link to comment
Share on other sites

Caos svima, 
trenutno furam Wharfedale Jade 3 pomocu Quad Vena II pojacala i cini se da se malo muči (45w/8 i 86db osetljivost). Gledam da zamenim Quad sa striming pojacalom, gledam Naim Uniti Atom / NAD M10v2 / Lyngdorf 1120 / Cambridge Audio Evo 150.
Svidja mi se Atom ali se brinem da mi 40w deklarisanih nedovoljno za osetljivost.
Malo je reći da sam zadovoljan Naim -Atom-om. To malo čudovište će te oduševiti to sam siguran, nije u pitanju ni koliko košta i koji je brend, jednostavno su napravili dooobar uređaj. Ima da se naslušaš muzike, a to je valjda najbitnije.
Za srednje zahtjevne zvučnike ne brini se, atomovih 40w je sasvim dovoljno (mjerenja korisnika kažu da im i 45). Atom ima ogromni trafo sa tri posebna izlaza za analogni izlaz, digitalni izlaz i pojačalo. Plus odlično hlađenje od rebrastog aluminijuma tako da je na Podgoričkih 40'C i pojačan solidno jedva malo više zagrijan.
I da, ima odličan izlaz za slušalice (3,5mm). Ja često koristim Meze99classic kad neću kasno uveče da šokiram komšije.f785d3c10ac3e1223dc171551b949642.jpg

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...