Jump to content


Okupljanje u BGDu - 10. mart subota.


Ljuba

Recommended Posts

Pozdrav svima,

nazalost zbog velikih obaveza koje sam imao u vezi izlaska novog broja casopisa, nisam uspeo nista da uradim na temu o kojoj smo razgovarali na poslednjem okupljanju.

Maksimalno cu se potruditi da nesto saznam u toku sledece nedelje, pa se vec sada obavezujem da napravimo jedno okupljanje u subotu 10. marta.

Imam ideju za novo mesto, mada nikad tamo nisam sedeo.

U pitanju je kafic preko puta Pravnog fakulteta, mislim da se zove Bulevar ili tako nekako, tiha je muzika, a mislim i da necemo smrdeti na dim, kao poslednji put.

Molim sve clanove koji su bili prisutni proslog puta, da se i sada pojave, kako bi smo presli sa reci na dela :roll:

Ljuba

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da se dobro zabavljate...ja nazalost imam zabranu (do maja) :listen za voznju,pa mi svaki dolazak u BG bez auta predstavlja napor...nadam se sledeci put!

Znam da si mislio najbolje, ali ja sam ipak za varijantu da se ekipa sretne još koji put do maja :listen. Šalu na stranu, i ovaj put smo imali pored veoma lepog druženja i kvalitetnu priču koja se (nažalost) lagano pomera, ali se ipak pomera! U svakom slučaju, kada preturimo preko glave neke akutne probleme biće prilike (i razloga) za dolazak u Bg kol'ko 'oćeš.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...