Jump to content


I mi high end za trku imamo


Georgekg

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 sati ranije, Georgekg said:


 

 


Ne bih nastavljao, jer vidim da je moj komentar zasmetao, ali slozices se da je to vise nego stidljivo napisano, usred podugackog teksta, kojeg mali broj ljudi procita u celosti. U "about us" nema ni slovo, a bas to "about us" citaju oni koje zanima odakle je firma, koliko postoji, koje su joj reference itd.
Svakako mi je bila namera da ih pohvalim, sto sam i u samom naslovu naglasio, ali nacionalizam u pozitivnom smislu se kod nas uvek izjednacuje sa dnevno-politickim muljem. Nikada nisam video da je neko popljuvao amerikance jer im ispred svake kuce stoji zastava. Cak naprotiv, vrlo su ponosni na svoju naciju, iako nemaju bas na mnogo sta da budu. Ali da ne ulazimo u politiku, jer mi to nije namera.

Jos jednom, svaka cast gospodinu Karanu na ulozenom trudu i na vrlo ozbiljnim uredjajima. I dalje stojim iza toga da su ovakve i slicne stvari ono cime treba da se hvalimo (sto mi je i bila namera postavljanjem teme) kao nacija i pominjemo u svim medijima i da promovisemo na svakom koraku.

Па то је више него прагматично, обзиром на свет у којем се тренутно налазимо. Још се осећају последице бесомучне пропаганде, и није то само од пропаганде, него једноставно од свега што се дешавало а и дан данас се дешава.

  Ствар је врло проста, узми пример Новака као најбољег играча и голготу кроз коју пролази сваки дан само зато што је то шта јесте и већ ти је доста тога. Са те стране гледишта, прећутиш неке ствари, узмеш паре и радиш после шта хоћеш уместо да штатијазнам изиграваш.

   Уосталом сви који хоће могу да сазнају одакле је који производ, само што се ради о прагматичном размишљању да није добро да се будалама још гура прст у око и ништа више.....опет, обзиром на свет и околности у којима се налазимо. Ћутиш радиш узмеш паре и после им ********* ако баш хоћеш. 😂

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako imamo talenat da o najmanje vaznom pisemo ... Lepo na poledjini uredjaja pise Made in Republic Serbia i to je sve sto treba.
Da, upravo tako. Svratis u najblizi maxi, nadjes pojacalo na polici, ako trenutno kod sebe nemas 77000€ da ga kupis i to uradis kod kuce, onda tu odmah na polici ga prevrnes i pogledas sta na poledjini pise, gde je proizvedeno.
Slazem se da je najmanje vazno i prokomentarisao sam ono sto sam mi je malo zasmetalo, ali je to ovde podiglo vise prasine od diskusije gde bismo npr. mogli da ga poslusamo, jer jel'te, vecina nas ovde nema 150K ojra da si priusti slusanje u svom domu.
Majstori smo da se svi uvek zkacimo za najnebitniju stvar i od komarca napravimo magarca...
Molio bih da se ovde stavi kljuc jer je diskusija otisla na pogresnu stranu.
Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, Georgekg said:

Da, upravo tako. Svratis u najblizi maxi, nadjes pojacalo na polici, ako trenutno kod sebe nemas 77000€ da ga kupis i to uradis kod kuce, onda tu odmah na polici ga prevrnes i pogledas sta na poledjini pise, gde je proizvedeno.
 

Znači imaš 500 evra? Ima se, može se. 

Link to comment
Share on other sites

42 minuta ranije, Georgekg said:

Tha... pa ko u Srbiji nema toliko? Prosecna plata i eto. Za ovih 77.000 se snadjes i ocas pazaris

Ау бре Шумадинац к'о да си упао у Лепеницу. Бај д веј храна у Панорами/Хотел Крагујевац је баш добра. Бејах пре недељу дана. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

pa cek, zar onaj neki u KG nema par nekih karana i Focal Grande Utopia i neke Karane? nije da nema po Srbiji "toliko"
Upravo to ti kazem Pazaris sve to i sto neko rece, okruzis ga prozorima da dobijes bolji zvuk. Samo jos tavanica od srche fali i puska. Ne rekose za dzabe jos davino - ne jase konja kome stoji, no ko ga ima.

Svejedno, voleo bih to da cujem, bez obzira na gomilu stakla koje ga okruzuje, ali nemam predstavu ko bi uopste mogao biti vlasnik. Doduse, ne bih se ni ja bas hvalio time. Lopova na svakom koraku. Cesto ni ne znaju vrednost onoga sto kradu. Apropo toga, skoro cujem pricau kako je pre par godina neki lik bio kod nekog od tih sto po belom svetu pozajmljuju sve i svasta. Kod tog "nekog" su se do ove krize mnogi nasi zubari snabdevali cak i kompletnim "svemirskim, haj tek" ordinacijama za bagatelu. Elem, zamoli taj "neki" ovog da mu pogleda neki uredjaj koji mu cuci u garazi duze vreme. Bar da mu ga pokrene, ako vec ne bude znao cemu sluzi. Sidju oni u garazu, pokrene covek masinu kad ono 4D ultrazvuk. Izguglaju ga, ono kosta 120.000 ojra. Kaze "onaj" - hvala brate, vec sam hteo ovako djuture da ga dam za 4000
Stoga, neka mu ti karani i focali u staklu, neka u njima uziva u sto uzem krugu poznanika...
Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, RADE said:

А прецизност обраде алалминијума ником ништа.....много је 💪

Paaa, meni su baš zapale za oko. Vidim oko 200$ komad. Urađene ekstra... pa malo pročačkao o čemu se radi i samo mogu reći interesantno. Svakako, izrada vrhunska.

Nije Karan bezveze uvrstio sliku sa akcentom na stopicu da nije time nešto želeo da istakne.

Opet 200$ stopica na uređaju od 77.000$ govori dovoljno o brizi za svaki detalj.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Father said:

Paaa, meni su baš zapale za oko. Vidim oko 200$ komad. Urađene ekstra... pa malo pročačkao o čemu se radi i samo mogu reći interesantno. Svakako, izrada vrhunska.

Nije Karan bezveze uvrstio sliku sa akcentom na stopicu da nije time nešto želeo da istakne.

Opet 200$ stopica na uređaju od 77.000$ govori dovoljno o brizi za svaki detalj.

Meni se čini da nije štos u 200 $ nego izgleda da ta naprava zaista radi svoj posao za sve pare. Bilo je  pitanje vremena kada će se neko setiti materijala sa tim karakteristikama.

 

Link to comment
Share on other sites

Inače što se tiče razmišljanja i Đusanija, pa štos je tome da velike objekte koji prave veliku galamu ne može da reprodukuje mali zvučnik, nego se traži nešto veliko strateški raspoređeno.....gore dole, levo desno. Mali tačkasti izvori kao cvrkut ptiča zahteva male izvore i tako redom.

   I to je ta priča o kamionima i avionima. 😀, naravno istinita jer Đusani ima jedan model zaznovan na tom principu.....mnogo mnogo ranije pre svih ostalih.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Georgekg said:

Da, upravo tako. Svratis u najblizi maxi, nadjes pojacalo na polici, ako trenutno kod sebe nemas 77000€ da ga kupis i to uradis kod kuce, onda tu odmah na polici ga prevrnes i pogledas sta na poledjini pise, gde je proizvedeno.
Slazem se da je najmanje vazno i prokomentarisao sam ono sto sam mi je malo zasmetalo, ali je to ovde podiglo vise prasine od diskusije gde bismo npr. mogli da ga poslusamo, jer jel'te, vecina nas ovde nema 150K ojra da si priusti slusanje u svom domu.
Majstori smo da se svi uvek zkacimo za najnebitniju stvar i od komarca napravimo magarca...
Molio bih da se ovde stavi kljuc jer je diskusija otisla na pogresnu stranu.

Potpuno vas razumem sta ste hteli da istaknete vasim pisanjem,a to je da ne cenimo dovoljno sebe,svoj rad i pamet...npr,englez pored onog"made in england" turi jos i sliku zastave(Proac).za svaki slucaj....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...