Jump to content


I mi high end za trku imamo


Georgekg

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 sati ranije, Georgekg said:

Meni je zaista zadovoljstvo kad vidim da nismo samo u tenisu u vrhu. Iako verovatno nikada necu imati prilike da cujem nesto od ovoga, lepo je videti da nas ima pametnih i preduzimljivih, te da pored trznih centara umemo i jos po nesto da napravimo

Pa ima svega. Mnoge stvari su prosečnom oku nevidljive, ili jednostavno ljudi nisu skloni izlasku u javnost. Jednostavno ćute i rade u tišini što ponekad ume da bude i dobro.

Karan je dosta dugo na tržištu i sigurno nije bez razloga toliko dugo opstao.

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mi je zasmetalo je to sto na sajtu ne pise cak ni iz koje zemlje je proizvodjac, a nekmoli iz kog je grada. Da li je moguce da se bas toliko stidimo Srbije? Srbija nisu Milosevic, Djindjic, Vucic, Seselj... Srbija su daleko pre njih Tesla, Pupin, Mileva Ajnstajn, Djokovic... pa i Karan. Svajcarske sajdzije sa ponosom istaknu u kom selu se nalazi fabrika, a mi umesto da svojim ugledom izdignemo ime Srbije u svetu iznad politicarskog mulja po kome nas na zalost nezasluzeno prepoznaju, mi je se stidimo...

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, Georgekg said:

Jedino sto mi je zasmetalo je to sto na sajtu ne pise cak ni iz koje zemlje je proizvodjac, a nekmoli iz kog je grada. Da li je moguce da se bas toliko stidimo Srbije? Srbija nisu Milosevic, Djindjic, Vucic, Seselj... Srbija su daleko pre njih Tesla, Pupin, Mileva Ajnstajn, Djokovic... pa i Karan. Svajcarske sajdzije sa ponosom istaknu u kom selu se nalazi fabrika, a mi umesto da svojim ugledom izdignemo ime Srbije u svetu iznad politicarskog mulja po kome nas na zalost nezasluzeno prepoznaju, mi je se stidimo...

Molim vas, bez političkog lupetanja.

Link to comment
Share on other sites

Molim vas, bez političkog lupetanja.
Takodje bih molio bez nevaspitanih komentara. Nista sto sam napisao nije lupetanje, niti ima bilo kakve veze sa politikom. Veoma mi je zao sto je za vas lupetanje kad neko napise da voli svoju zemlju i da smatra da bi trebalo svi da se trudimo da je u svetu predstavljamo najbolje sto mozemo, a ne da je se stidimo.
Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Georgekg said:

Jedino sto mi je zasmetalo je to sto na sajtu ne pise cak ni iz koje zemlje je proizvodjac, a nekmoli iz kog je grada. Da li je moguce da se bas toliko stidimo Srbije? Srbija nisu Milosevic, Djindjic, Vucic, Seselj... Srbija su daleko pre njih Tesla, Pupin, Mileva Ajnstajn, Djokovic... pa i Karan. Svajcarske sajdzije sa ponosom istaknu u kom selu se nalazi fabrika, a mi umesto da svojim ugledom izdignemo ime Srbije u svetu iznad politicarskog mulja po kome nas na zalost nezasluzeno prepoznaju, mi je se stidimo...

Ima, na 2 mesta

For now, only POWERa and POWERa mono amplifiers are available and shipping from the factory in Novi Sad, Serbia. Smaller and less powerful mono and stereo variants of the same and equally uncompromised design (POWERb and POWERb mono) will, hopefully, start shipping in the latter part of 2022.

https://www.karanacoustics.com/product/karan-acoustics-master-collection-powera-stereo/

https://www.karanacoustics.com/product/karan-acoustics-master-collection-powera-mono/

Link to comment
Share on other sites



Ima, na 2 mesta
For now, only POWERa and POWERa mono amplifiers are available and shipping from the factory in Novi Sad, Serbia. Smaller and less powerful mono and stereo variants of the same and equally uncompromised design (POWERb and POWERb mono) will, hopefully, start shipping in the latter part of 2022.
https://www.karanacoustics.com/product/karan-acoustics-master-collection-powera-stereo/
https://www.karanacoustics.com/product/karan-acoustics-master-collection-powera-mono/


Ne bih nastavljao, jer vidim da je moj komentar zasmetao, ali slozices se da je to vise nego stidljivo napisano, usred podugackog teksta, kojeg mali broj ljudi procita u celosti. U "about us" nema ni slovo, a bas to "about us" citaju oni koje zanima odakle je firma, koliko postoji, koje su joj reference itd.
Svakako mi je bila namera da ih pohvalim, sto sam i u samom naslovu naglasio, ali nacionalizam u pozitivnom smislu se kod nas uvek izjednacuje sa dnevno-politickim muljem. Nikada nisam video da je neko popljuvao amerikance jer im ispred svake kuce stoji zastava. Cak naprotiv, vrlo su ponosni na svoju naciju, iako nemaju bas na mnogo sta da budu. Ali da ne ulazimo u politiku, jer mi to nije namera.

Jos jednom, svaka cast gospodinu Karanu na ulozenom trudu i na vrlo ozbiljnim uredjajima. I dalje stojim iza toga da su ovakve i slicne stvari ono cime treba da se hvalimo (sto mi je i bila namera postavljanjem teme) kao nacija i pominjemo u svim medijima i da promovisemo na svakom koraku.
Link to comment
Share on other sites

Ako se proveri u patetnu, radi se o tortici visokoelastičnih polimernih blokova složenih u slojevima. Neke elastične plastike ili silikoni? Bočnim takođe polimernim distancerima se centralna tortica drži van dodira sa spoljnim telom, čime se osigurava fokus ublažavanja rezonanci i vibracija kroz tri verovatno različita visokoelastična polimera i tako uspešno dampirajući vibracije u oba smera po vertikali.

_E1A0994RET.thumb.jpg.262a00f54bc675afea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...