Jump to content


Slike Hi-End sistema


petarjovic

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jako lepo i sto bi braca rekla učinkovito po zvuk, a nije dehumanizovano akusticnom obradom, nije ni nalepio televizor ... Sjajno izgleda, my cup of tea. Samo ploce i dobru kolekciju vise volim vise da vidim izmedju sprava. Btw. tu Accu/Harbeth sam slusao i to je bas lep, pun zdrav zvuk sa dobrom definicijom srednjeg tona...bez hiendnadrkanitisa.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, sondek said:

Jako lepo i sto bi braca rekla učinkovito po zvuk, a nije dehumanizovano akusticnom obradom, nije ni nalepio televizor ... Sjajno izgleda, my cup of tea. Samo ploce i dobru kolekciju vise volim vise da vidim izmedju sprava. Btw. tu Accu/Harbeth sam slusao i to je bas lep, pun zdrav zvuk sa dobrom definicijom srednjeg tona...bez hiendnadrkanitisa.

U pravu ste kolega, prostor ispod sprava popuniti plocama i nema mane.

Link to comment
Share on other sites

On 7.2.2023. at 14:59, vdzele said:

Ja kad vidim da sistem stoji u sobi koja akustički nije obradjena, ja to ne uzimam u razmatranje za ozbiljan zvuk. Ma koliko para stukli u sistem.

Ovde uključujem pozicioniranje zvučnika, polica, antivibracione mere, .... . Koliko vidim u ovoj temi je uglavnom parada lepote.

O tome ne misle ili retko kad misle. Po ceni boljeg para zvučnika sredi se prostor da odgovara visokim kriterijuma reprodukcije. A sistemi ovde jesu lepi. Nije mi jasna samo ova opsednust preskupim stolicama. 10.000 čega god je puno. Ili nije ispred sistema od 100-500k i više. 

Link to comment
Share on other sites

Pa i to je sujeta. Kupovinom pokazuju da imaju toliko para da mogu da kupe fotelju od 10 000.

I ti sa brdom para, zaradjenim vrlo lako, itekako znaju vrednost para. A i sujetni su pogotovo. I cicije.

Offtopic

Kad Lionel Mesi pravio svadbu reko da se ne donose pokloni nego pare koje će dati u humanitarne svrhe.

Skupljeno 9562 € ili 37 po glavi u proseku!!  

Tu su bili fudbaleri od kojih su neki plaćeni 2 miliona € po utakmici

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...