Jump to content


Slike Hi-End sistema


petarjovic

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 sati ranije, srdjan_cvetkovic said:

Đe nađe ovu nacrtanu plastičnu

2023. godina, umesto bioskopa Netflix i HBO MAX, umesto knjige Amazon Kindle, umesto kafane Glovo i Wolt, umesto CD i LP- Vinyl a Tidal i Qobuz, umesto sexa Vibersex, šta onda očekuješ, super je ona...

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, lars said:

2023. godina, umesto bioskopa Netflix i HBO MAX, umesto knjige Amazon Kindle, umesto kafane Glovo i Wolt, umesto CD i LP- Vinyl a Tidal i Qobuz, umesto sexa Vibersex, šta onda očekuješ, super je ona...

'си ово сам смислио ил' ти је неко помог'о?

Link to comment
Share on other sites

Ne bih imao zelju to slusati uz Accu. Nesto drugo sa Accu da. Verujem da je tu kljucan match sa ampom i da je izvor prvoklasan. Kad god sam slusao sonuse koji su mi se svideli bilo je tako. Jako su dobro prikazivali sta je ispred njih i kad im to ne legne obicno se utisak svede na tri slova, WTF.

Link to comment
Share on other sites

Zanima me šta sa Accu? Još do sada nisam pročitao ovde na forumu da je neko čuo magiju sa Accu i određenim zvučnicima. Nisam to pročitao ni na stranim forumima. Njihova pojačala i izvori deluju po datim parmetrima vrhunski. Zašto onda nema nekih konkretnih prikaza gde će se baš pohvalno izraziti o njihovoj elektronici.

Data fotografija  je priložena jer je lepa.🙂

OMA-3.webp

Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2023 at 12:16 PM, giZ_Mo said:

Само да није ТВ-а.

 

330275995-3062848083860431-9070578108373

Lepo nema šta.  Extrema  i Guarneri iz doba osnivača Franka Serblina, su temelj na kome izgradjen brend,  uz prvu Minima i Electa seriju.  Ekstrema je po mnogima najbolja kutija koju je dizajnirao Serblin za Sonus Faber. Nije lak zvučnik za namestiti.

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, lars said:

Zanima me šta sa Accu? Još do sada nisam pročitao ovde na forumu da je neko čuo magiju sa Accu i određenim zvučnicima. Nisam to pročitao ni na stranim forumima. Njihova pojačala i izvori deluju po datim parmetrima vrhunski. Zašto onda nema nekih konkretnih prikaza gde će se baš pohvalno izraziti o njihovoj elektronici.

А како стоје ствари са Luxman-om? 😎

Link to comment
Share on other sites

Meni se Accu i Harbeth bas svideo. Sve je doduse kostalo kao solidan stan. Najbolji Harbeth i Accu gde je samo napajanje kostalo 5-6000. Skupo, ali je zvucalo dobro, kao skup sistem. Ne bih ga kupio, dobio bi za pola od te sume bolji zvuk uz neki Esl (za moj ukus)..ali zvuk je bio bas dobar. Mnogi su skupi sistemi lose zvucali u tom istom prostoru...i uvek smo to opravdali bas tim istim prostorom. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...