Jump to content


Slike Hi-End sistema


petarjovic

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Krajnje interesantno, voleo bih nekad cuti. Bili su na sajmu u Minhenu.

22 minuta ranije, lars said:

Diptyque Reference

52117076394_5836475aaa_o_copy_2400x1600.jpg

52117073794_d2d42b76a3_o_copy_2400x1600.jpg

Krajnje interesantno, voleo bih nekad cuti. Bili su na sajmu u Minhenu. Malo kvari sliku taj woofer. Proizvodjac tvrdi da pokriva sve od najdubljeg basa do 24k, od 22hz ide bass.

Link to comment
Share on other sites

Fali mu "guzotres" verovatno. Fali realno i meni ponekad. Navika je cudo. Taj udarac klasicne bas membrane stvara neki osecaj uzbudjenja pri slusanju i bez obzira sto je struktura basa iz tih njegovih membrana sjajna zafali mu upravo taj guzotres. Kod mene je ta struktura i detaljnost bassa bukvalno neverovatna vec na jako tihom slusanju ali taj bum-tras jednostavno pokrene neku drugu vrstu uzbudjenja. Slusao sam bas veci model Quad koji bas ima dobar i dubok bass(28hz) i bas mu suwoofer bukvalno doda to, i pri gledanju filma narocito, ali i sa nekom vrstom muzike. To nema veze sa dubinom, narocito sa strukturom, osetio sam ga cak i sa malim harbethom ls 3/5a kad sam ga nedavno ukljucio. Taj neki adrenalinski razbudjujuci bass panel jednostavno nema, vecina ga korisnika ne trazi ali verujem da je upravo to pokrenulo coveka ka sub-u. Oće covek za 50k da ima sve, i upravu je...za svoje pare i u svojoj kuci moze mu se. Bolje svakako nego da ima vise pari zvucnika u istoj sobi i da mu svi drndaju i muljave i kad nisu prikljuceni.

Edit. Sad kad pogledah zadnju sliku, dosta mu je ta soba visoka i velika je to zapremina, zvucnici su dosta visoki 180cm.

Link to comment
Share on other sites

59 minuta ranije, sondek said:

Bolje svakako nego da ima vise pari zvucnika u istoj sobi i da mu svi drndaju i muljave i kad nisu prikljuceni.

Tačno. Baš gledam neki imaju 4-6 pari zvučnika. Adria cirkus im nije ravan. Ali kako si već i sam rekao " za svoje pare i u svojoj kući može mu se".🙂

Link to comment
Share on other sites

32 minuta ranije, Miroljub said:

Čini mi se da se na podu nalaze keramičke pločice. Neko je ovde jednom napisao da uz takav pod ne ide audiofilski sistem, odnosno promašena stvar. Sudeći po ovom, izgleda da ipak može i na keramiku sistem od 50k, ili ovaj vlasnik ne zna baš sve o vezi podova i sistema.

Ма Шабан, дао толике паре а греје се с' дрвима, Ја бих бар озбиљније грејање направио!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...