Jump to content


Slike Hi-End sistema


petarjovic

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 sati ranije, Golum said:

Ne znam kako bih drugacije opisao ali mozda ovako - tehnicki sjajno ali nula emocija - sterilno skroz. Stenheim npr skroz druga prica…

Posle tih do 00 Martena zreo si za neke horne 😁.

Npr Universum mk4 da ti ukrase prostor jos vishe a i sviraju do mudno..

9696F119-1518-4BA8-B0B0-D21C501690B2.thumb.png.be05f271467602d176b82551eb77c768.png

Za ovo se i ja prijavljujem! :wub:

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Golum said:

Madzar je chudo...😀

slusao?...pisu se hvalospevi,ono sto sam ja odslusao na YT,sta se od muzike pusta po tim seansama,povraca mi se...da svira mozda jedan solo sax fenomenalno,ili neki gudacki instrument,ajd...al sta je sa muzikom od "krvi i mesa"?...msm,lici mi na fenserajske restorane,gde na jednom velikom lepom tanjiru,dobijes neke sarene tackice,kad procitas prilozenu meni kartu,pise sta si jeo...bez toga,da su te pitali,ne bi pogodio ni iz 10 😒

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Golum said:

Nisam slusao ali vidim da je na zapadu prilican "hype" oko njih, a cjena sitnica...

OK,tu je bila kao neka prezentacija nedavno sa Chord elektronikom,ali to je bilo verovatno radjeno sa neko usko okruzenje-sira audio javnost nije znala za nju,nedavno se javio (po meni iz klana neko),pa je to dignuto u nebesa,sa pricom truba Satchmo-a,svira fenomenalno,gitara Szabó Gábora isto...cena danas,kao sto znamo,nije vise pokazatelj icega...

https://avx.hu/forum/viewtopic.php?f=4&t=21259

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, paja959 said:

msm,lici mi na fenserajske restorane,gde na jednom velikom lepom tanjiru,dobijes neke sarene tackice,kad procitas prilozenu meni kartu,pise sta si jeo...bez toga,da su te pitali,ne bi pogodio ni iz 10 😒

Ја та јела зовем икс/окс.

 

tic-tac-toe-game-isolated-600w-578870107.webp

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, paja959 said:

OK,tu je bila kao neka prezentacija nedavno sa Chord elektronikom,ali to je bilo verovatno radjeno sa neko usko okruzenje-sira audio javnost nije znala za nju,nedavno se javio (po meni iz klana neko),pa je to dignuto u nebesa,sa pricom truba Satchmo-a,svira fenomenalno,gitara Szabó Gábora isto...cena danas,kao sto znamo,nije vise pokazatelj icega...

https://avx.hu/forum/viewtopic.php?f=4&t=21259

Posto pratim zbivanja, kada vidim da ih je uzeo Rhapsody Audio iz NYCa koji je uz Suncoast audio po meni jedan od dva veca distributera u US i ima demo roomove u podosta gradova sa prilicno zahebanim imenima iz industrije, ako ne i najjacima, onda mi to da neku sliku jer ta dva lika ne uzimaju da rade nisto cosavo.

Dali to zaista valja ili ne, kao sto rekoh nemam pojma, a i nesto mi se cini da necu uskoro saznati :D

Link to comment
Share on other sites

Dobar i lep prikaz sistema:






Naslov i cena bombasticni, to na stranu puno toga uradjenog sa smislom. Kuriozitet visokotonac je domaci RAAL. Back loaded horna sa Fostex-om, izgleda modifikovanim. Bez kondenzatora na putu signala. Koristi se lutka za binauralno snimanje.

Izbor muzike i ambijent bez prozora mi se ne dopadaju.




Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...