Jump to content


Slike Hi-End sistema


petarjovic

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 sat ranije, Pedjica said:

I meni je ovaj M6 jako interesantan. Posto mi je sad prilicno poznat zvuk Vitusa, koji oplemenjuje ove da kazem moderne zvucnike, siguran sam da kombo sa slike Magico i Vitus monos sviraju fenomenalno zajedno.

Slusao M6 u vise navrata kod Floriana na CHP elektronici i ni jednom nisam pao na pozadinu. Mozda Vitus tu nesto donosi specijalno ali ne bih bas znao sta😀

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, Golum said:

Slusao M6 u vise navrata kod Floriana na CHP elektronici i ni jednom nisam pao na pozadinu. Mozda Vitus tu nesto donosi specijalno ali ne bih bas znao sta😀

Moj problem za M6 je što pričam napamet. Voleo bih da ga čujem. Generalno nisam imao priliku da slušam Magico tako da ne znam koliko bi mi se svideo njihov “house sound”. Na papiru zvučnik deluje fenomenalno, otud i moje interesovanje. 

Ako ti je na CHP elektronici zvučalo onako, teško bi tu Vitus išta pomogao. 

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, Pedjica said:

Moj problem za M6 je što pričam napamet. Voleo bih da ga čujem. Generalno nisam imao priliku da slušam Magico tako da ne znam koliko bi mi se svideo njihov “house sound”. Na papiru zvučnik deluje fenomenalno, otud i moje interesovanje. 

Ako ti je na CHP elektronici zvučalo onako, teško bi tu Vitus išta pomogao. 

Ne znam kako bih drugacije opisao ali mozda ovako - tehnicki sjajno ali nula emocija - sterilno skroz. Stenheim npr skroz druga prica…

Posle tih do 00 Martena zreo si za neke horne 😁.

Npr Universum mk4 da ti ukrase prostor jos vishe a i sviraju do mudno..

9696F119-1518-4BA8-B0B0-D21C501690B2.thumb.png.be05f271467602d176b82551eb77c768.png

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Golum said:

Ne znam kako bih drugacije opisao ali mozda ovako - tehnicki sjajno ali nula emocija - sterilno skroz. Stenheim npr skroz druga prica…

Posle tih do 00 Martena zreo si za neke horne 😁.

Npr Universum mk4 da ti ukrase prostor jos vishe a i sviraju do mudno..

9696F119-1518-4BA8-B0B0-D21C501690B2.thumb.png.be05f271467602d176b82551eb77c768.png

Prelepo. A taj pogled, kako to da nabavim? :)

Link to comment
Share on other sites

51 minuta ranije, Pedjica said:

Prelepo. A taj pogled, kako to da nabavim? :)

Pa lepo - vodim te kod Chrisa da cujes i vidis. Uslikas nekim domudnim aparatom fotku i onda kod sebe uzmes neki UHD projektor i ceo zid iza zvucnika ti je lep pogled na Swiss alpe😁.

BTW srecan sam sto su drugari odavde imali prilike letos da cuju sistem i vide pogled (mada nisu bash jer je bilo krs vreme pa cemo ponoviti akciju)

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Golum said:

Pa lepo - vodim te kod Chrisa da cujes i vidis. Uslikas nekim domudnim aparatom fotku i onda kod sebe uzmes neki UHD projektor i ceo zid iza zvucnika ti je lep pogled na Swiss alpe😁.

BTW srecan sam sto su drugari odavde imali prilike letos da cuju sistem i vide pogled (mada nisu bash jer je bilo krs vreme pa cemo ponoviti akciju)

Radujem se unapred!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...