Jump to content


Malawi ribice


nesone

Recommended Posts

Drugari, ima li medju Vama ko se bavi akvaristikom?

Vlajo, pricao si da hoces. Danas spremljeno malaca oko 70 kom. na par mm.

Odgajicu ih do 2, 2,5 cm.

Uslov je da dodje clan foruma koji je bilizu Vrsca, i koji se bavi akvaristikom.  I da ispunjava akvarijum uslove, posto su ovo ribe plivaci. I dobice  sta zeli. Vlaji saljem postexpresom. Bice sve obezbednjeno do UE. Vlajo spremaj tank.:) Dugacak, ne jako visok.

Naravno sve su ribe besplatne. Podelio sam ih do sada vise stotina.

Link to comment
Share on other sites

Ova bas ne. Manje bi pocepale kao novine. :) Inace takvih moze u moj akvarijum vise komada bez problema. Moje ribe su jatne, i rade sve, sta treba da urade.:).Mnogo pametnije od tih.......... preuhranjenhih sto bacaju ljudi i deca svasta. Bi sam na Bledu i gledao kao dete.  

 https://showcase.aquatic-gardeners.org/2015/show458.html

Bio sam i na svetskom takmicenju......ribe sada jos bolje....

Toliko.....

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, nesone said:

Ljubo, 

planiram da im pustim stuku, pa da vdimo sta ce biti. Kom opanci.....

Ove debele sarane, masne uzas, nek fotkaju turisti. Dok ih hrane i koji se jedva okrecu oko svoje ose.... u bednom plicaku na Bledu.

Stuka je stuka. :) Malawi je Malawi.😎

Ни под разно. :)

Link to comment
Share on other sites

Nesone druže moj, hvala ti puno što se me se setio, trenutno nemam prostora za akvarijum kakav bih želeo, u dogledno vreme ako bude sve kako treba, recimo do sledeće godine, proširujemo stambeni prostor i onda se pravi mesto za akvarijum i to golem ☺️

Godinama sam gajio ribice, razne osim gupika i zlatnih debeljuca, ali su mi nešto srcu prirasle ribice iz roda ciklida, tako da mi je sad baš žao što nemam uslova da ih udomim 😟

Hvala, kao da sam ih uzeo 👍:wave2

ciklidi.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, Vlajo said:

Nesone druže moj, hvala ti puno što se me se setio, trenutno nemam prostora za akvarijum kakav bih želeo, u dogledno vreme ako bude sve kako treba, recimo do sledeće godine, proširujemo stambeni prostor i onda se pravi mesto za akvarijum i to golem ☺️

Godinama sam gajio ribice, razne osim gupika i zlatnih debeljuca, ali su mi nešto srcu prirasle ribice iz roda ciklida, tako da mi je sad baš žao što nemam uslova da ih udomim 😟

Hvala, kao da sam ih uzeo 👍:wave2

ciklidi.jpg

Dogovoricemo se kada se resis, ako ti odgovaraju Malawi. Svake godine Ja pravim selekciju, obnavljam ribe i pravim selekciju.

Tako da ce uvek biti za tebe. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...