Jump to content


Multipak 2021


Pirke

Recommended Posts

1 sat ranije, Pirke said:

Nekoliko fotografija na fejsbuku i to je sve!

Da li je neko sa ovih prostora bio tamo? Bio je lep dan za putovanje ...

Najveća regionalna multimedijalna izložba. Itd ...  

Javni dogadjaji zamiru ...

Evo ima nas koji smo bili...😉  https://www.mojportal.hr/aktualno/na-najvecoj-hi-fi-izlozbi-u-europi-moglo-se-vidjeti-i-pojacalo-za-slusalice-u-kutiji-od-berkely-bombona/.  

Sigurno će Ljubo napisati koju kada se oporavi...😊

Link to comment
Share on other sites

Jedan kratki ali dobar osvrt jednog prijatelja....

Teoharov - respect za količinu basa iz onako male kutije.
MIR audio - standardno vrlo dobar/odličan.
Joe sa DIY lowther - najugodnije iznenadjenje, pogotovo u uvjetima u kojima je bio. Da je imao bolju sobu (tj da je imao ikakvu sobu) ostao bih satima,
Audio Note - problemi sa sobom u kombinaciji sa preampom, ili je bilo tiho ili preglasno i zvonilo.
Mali Blumenhofer i (cini mi se neki GM70) - nije me impresioniralo iako nije bilo ni lose.
Audio Dream - najvece razočaranje. U petak gramofon nije bio podesen, streamao se youtube preko BT na Linna. Ne razumijem tu odluku.
RGR audio - tutnjava, bas predominantan.
Ekipa sa Rogersima - pretiho je sviralo uz otvorena vrata tako da sam bez ikakvog dojma.
Dachorn - do sada najbolji od svih njegovih dosadasnjih izdanja koja sam slusao.
Veliki Sonusi (nisam zapamtio model) sa Mekovima i REL - respektabilno, ali ja bih te novce drugacije potrosio.
Avantagarde i Audio Research - steta sto je koristen preamp sa streamera/daca. Čulo se da ima potencijala ali nije mi to bilo to.
Marten Design sa Passom - vec sam slusao tu kombinaciji pa nisam cekao da dodje red na njih.
Marohei - bilo je cupavo dok se streamalo sa tidala, kad se oreslo na transport i cd - jako dobro.
Sumic sa Focalima, Metronomom i Parasoundom - nista ne bode uho, sve malo prepristojno. 
Avantgarde trio sa Relom, kuzma, heron, Audio Research i Kinesis - na trenutke odlično, na trenutke kao razglas. Za razliku od dosadašnjih iskustava, puno bolje ali opet mrvicu fali da bude odlicno.
Da sumiram: za novce koji se mogu zaraditi u jednom zivotu odabrao bih MIR/Marohei. Zvuk uz koji sam najvise uzivao: Joe sa lowtherom.
Najveci potencijal ali nedostizno: Avantgarde trio.

Intek nisam ni poslusao jer nikog nije bilo.
DB audio - pristojno, imam osjecaj da bi se dalo puno vise izvuci iz zvucnika sa malo vise vremena za isprobavanje pozicije i šiljcima. Kudos za Fone records ploče.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Delija said:

Dobar ugao, svaka čast fotografu... trbušina se poprilično nadula... bojim se da je od MultiGraha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...